Liposukcja pośladków Kraków

odsysanie tłuszczu z pośladków

Liposukcja pośladków Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Liposukcja jest zabiegiem, który ma na celu pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonego obszaru ciała (również pośladków). W zależności od jej rodzaju, polega ona na redukcji tłuszczu za pomocą np. ultradźwięków, roztworu wodnego, infradźwięków lub światła lasera. Liposukcja klasyczna polega na odessaniu depozytu tłuszczowego specjalnymi kaniulami. Należy pamiętać, że liposukcja nie jest zabiegiem odchudzającym, a jedynie modelującym dany obszar ciała. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia pacjenta i prawidłowe wyniki badań lekarskich. Idealnym kandydatem do wykonania procedury jest pacjent z unormowaną waga ciała, borykający się z nadmiarem tłuszczu w okolicy  pośladków.

Redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji w Krakowie – gdzie można udać się na zabieg

W swojej ofercie modelowanie pośladków za pomocą liposukcji ma lek. med. Marek Ciesiński, chirurg plastyczny. Specjalizacje zdobywał pod kierunkiem dr n. med. Piotra Wójcickiego, w najstarszej w Polsce klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju. W celu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z pośladków przeprowadza liposukcję klasyczną. Wykonuje ją także na klatce piersiowej, brzuchu i ramionach, a także na udach, kolanach oraz łydkach. W przypadku osób z depozytem tkanki tłuszczowej na pośladkach stosuje również lipolizę iniekcyjną.

W Krakowie liposukcja pośladków jest możliwa do przeprowadzenia również w Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED. Do likwidacji nadmiaru tłuszczu i modelowania ciała, w tym pośladków, wykorzystuje się tu liposukcję Body Jet, która polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnego roztworu wodnego. W placówce do usuwania mniejszych depozytów tłuszczu stosuje się lipolizę laserową Sciton ProLipo Plus, oferta kliniki obejmuje również usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą wstrzyknięcia preparatu Dermastabilon.

Na liposukcję pośladków udać się można także do Gabinetu Kosmetologii i Medycy Estetycznej DERMIEDIKA. W placówce do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic pośladków wykorzystuje się liposukcję ultradźwiękową. Przeprowadzić ją można również w obszarze podbródka, ramion, brzucha oraz ud. Oferta Gabinetu obejmuje także lipolizę iniekcyjną, czyli nieinwazyjne modelowanie sylwetki, które polega na wstrzyknięciu substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych (mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i np. L-karnityny lub krzemionki organicznej).

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z pośladków metodą liposukcji w Krakowie i w San Diego - porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

W Krakowie za liposukcję pośladków zapłacić trzeba co najmniej 7 000 złotych. Za granicą cena takiego zabiegu jest znacznie wyższa. W Pacific Lipo w San Diego (w USA) wynosi ona 3 000 dolarów amerykańskich, czyli ponad 11 000 złotych.

Liposukcja pośladków - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 4 000 zł
  • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Łódź od 1 500 zł
  • Wrocław od 3 900 zł
  • Kielce od 5 000 zł
  • Rzeszów od 4 000 zł
  • Gdańsk od 6 100 zł
  • Toruń od 4 000 zł do 9 000 zł
  • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
Liposukcja pośladków cena »

Usługa liposukcja pośladków w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.