Liposukcja pośladków Łódź

odsysanie tłuszczu z pośladków

Liposukcja pośladków Łódź - informacje

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Liposukcja pośladków, czyli odsysanie nadmiaru tłuszczu, zgromadzonego w tej okolicy ciała, to zabieg, w czasie którego lekarz przez niewielkie cięcia w skórze (kilkumilimetrowe) wprowadza kaniule, poprzez które rozbijany jest, a następnie odciągany tłuszcz. Zabieg ten najlepiej sprawdza się u pacjentów posiadających miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej i służy do uwypuklenia oraz nadania odpowiedniej jędrności pośladkom.

Odessanie tłuszczu z pośladków u łódzkich chirurgów plastycznych

Liposukcja pośladków to jeden z zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, oferowany przez Centrum Chirurgiczne Fragmat Med w Łodzi. W placówce tej zabieg liposukcji przeprowadzany jest urządzeniem Body Jet, za pomocą którego, oprócz tkanki tłuszczowej z pośladków, można pozbyć się również nadmiaru komórek tłuszczowych z brzucha, talii i bioder a także ud zewnętrznych i wewnętrznych czy piersi u mężczyzn. Proponowana jest tutaj również lipoliza laserowa SmartLipo brzucha, ramion, kolan i podbródka.

Lekarzem, do którego może udać się pacjent na zabieg wyszczuplania pośladków za pomocą liposukcji, jest lek. med. Marzena Majcherczyk-Skulimowska, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1998 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, specjalizująca się w zabiegach odsysania tłuszczu. Lekarka ta wykorzystuje metodę Body Jet do zabiegów liposukcji nie tylko pośladków, ale także innych części ciała pacjenta, w tym ud, talii, brzucha czy kolan. Pozyskaną w trakcie liposukcji tkankę tłuszczową może wykorzystać do powiększania piersi (metoda BEAULI), w jej ofercie znajduje się także lipofilling twarzy (obszary czołowe, skroniowe, środek twarzy i policzki). 

Kolejnym łódzkim lekarzem, zajmującym się odsysaniem nadmiaru tłuszczu nagromadzonego w pośladkach, jest dr n. med. Ryszard Bratoś, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja II stopnia w 1989 roku), który doświadczenie z przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej zdobywał w Polsce oraz za granicą - w Klinice Chirurgii Plastycznej Instytutu Chirurgii Akademi Medycznej w Łodzi oraz w Oddziale Chirurgii Plastycznej szpitala w Venlo w Holandii. Przeprowadza także liposukcję ud oraz ramion, zabieg wykorzystuje również do leczenia ginekomastii tłuszczowej u mężczyzn. Ponadto pacjent może udać się do niego na liposukcję niechirurgiczną za pomocą preparatu Aqualyx.

Cena zabiegu liposukcji pośladków w Łodzi oraz w Londynie

Sala operacyjna w Este l'arte Sala operacyjna w Este l'arte

Za odessanie nadmiaru tłuszczu z pośladków w łódzkich klinikach chirurgii plastycznej trzeba zapłacić 2 000 zł, natomiast 2 900 funtów (14 500 zł) ten sam zabieg kosztuje w Centre for Surgery, mieszczącym się w Londynie (Wielka Brytania).

Liposukcja pośladków - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 500 zł
 • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Wrocław od 3 900 zł
 • Gdańsk od 6 100 zł
 • Toruń od 4 000 zł do 9 000 zł
 • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
 • Gdynia od 4 900 zł
 • Kielce od 5 000 zł
 • Rzeszów od 4 000 zł
Liposukcja pośladków cena »

Usługa liposukcja pośladków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.