Liposukcja pośladków Poznań

Synonimy: odsysanie tłuszczu z pośladków

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja pośladków Poznań - informacje

Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej
W trakcie liposukcji pośladków lekarz za pomocą odpowiednich kaniul odsysa równomiernie tkankę tłuszczową. Najpierw komórki tłuszczowe są rozbijane, a następnie usuwane z organizmu. Kaniule wprowadza się pod skórę za pomocą krótkich nacięć, wykonywanych w miejscu naturalnych zgięć skóry, dzięki czemu ślady po zabiegu są praktycznie niewidoczne. Wśród metod liposukcji można wyróżnić metodę suchą (klasyczną) i mokrą. W czasie tej drugiej pod skórę wstrzykuje się płyn, który pomaga w odsysaniu tłuszczu. Liposukcja może być także wspomagana innymi technikami, np. wibracyjną kaniulą lub ultradźwiękami. Zabieg liposukcji pośladków daje najlepsze efekty u pacjentów, który posiadają tylko miejscowy nadmiar tłuszczu.

Gdzie w Poznaniu można poprawić kształt pośladków poprzez liposukcję

Zabiegami odsysania tłuszczu z pośladków na terenie Poznania zajmuje się lek. med. Mikołaj Kubasik, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia w 1999 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja od 2008 roku), który zabiegów m.in. z tego zakresu uczył się w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz na kursach doszkalających: posiada certyfikat przeszkolenia w zakresie stosowania systemu do odsysania tkanki tłuszczowej firmy MicroAire Surgical Instruments. Oprócz liposukcji pośladków przeprowadza także odsysanie tłuszczu z innych części ciała, np. brzucha czy ud, można u niego poddać się także powiększaniu pośladków poprzez wszczepienie implantów silikonowych.

Liposukcja pośladków oferowana jest również przez znajdującą się w Poznaniu klinikę Gromadziński Zespół Medyczny. Placówka ta wyposażona jest w system do liposukcji N.I.L. EVAsp z głowicą Lipomatic 3, który odsysa tłuszcz przy udziale wibracji infradźwiękowej. Za jego pomocą lekarz może tutaj wyszczuplić nie tylko pośladki pacjenta, ale także uda, brzuch, biodra czy kolana i ramiona.

Pacjent, chcący poprawić wygląd swoich pośladków poprzez zabieg liposukcji, może udać się także do Kliniki Kolasiński, mieszczącej się w Swarzędzu-Nowej Wsi (12 km od Poznania), gdzie można przeprowadzić odessanie tłuszczu metodą liposukcji klasycznej z wykorzystaniem technik: tumescencyjnej i super mokrej. W taki sposób można pozbyć się w klinice nie tylko nadmiaru tłuszczu nagromadzonego w pośladkach, ale także w okolicy ramion, ud, tułowia czy podbródka. Po zabiegach liposukcji oferowany jest tutaj specjalistyczny masaż, dzięki któremu odessane okolice szybko wrócą do sprawności sprzed operacji.

Ile kosztuje liposukcja pośladków w Poznaniu, a ile w Weimarze (Niemcy)?

Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej Operacje przeprowadzane są w Szpitalu Medicus-Bonus w Środzie Wielkopolskiej

Za zabieg odsysania tłuszczu z pośladków w poznańskich klinikach chirurgii plastycznej trzeba zapłacić 6 000 zł, natomiast w Niemczech jest to kwota 2 500 euro (11 000 zł) w Schwansee Klinik, znajdującej się w Weimarze.

Liposukcja pośladków - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Poznań od 5 000 zł do 8 000 zł
  • Warszawa od 4 000 zł do 20 000 zł
  • Kraków od 4 000 zł do 14 000 zł
  • Łódź od 1 500 zł
  • Wrocław od 3 500 zł do 8 000 zł
  • Częstochowa od 3 000 zł do 10 000 zł
  • Kielce od 5 000 zł
  • Rzeszów od 4 000 zł
  • Bydgoszcz od 2 500 zł do 5 000 zł
  • Toruń od 6 000 zł do 9 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja pośladków w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja pośladków w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska