Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch Katowice

Synonimy: liposukcja Vaser Lipo

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch Katowice - informacje

lek. Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz medycyny estetycznej lek. Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz medycyny estetycznej

Wśród najczęściej przeprowadzanych procedur z dziedziny chirurgii estetycznej znajduje się liposukcja, czyli odessanie tkanki tłuszczowej. Jeden z jej rodzajów to zabieg z wykorzystaniem systemu Vaser Lipo, czyli liposukcja, przeprowadzana za pomocą ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe są wytwarzane przez specjalne sondy, a ich natężenie jest tak dawkowane, by - rozbijając komórki tłuszczowe - nie niszczyły jednocześnie sąsiadujących tkanek nerwowych czy mięśniowych. Obszarem ciała, poddawanym zabiegowi, bardzo często jest brzuch. Procedurę wykonuje się w znieczuleniu miejscowym albo ogólnym. Ma ona umożliwić uzyskanie płaskiego brzucha z zaznaczoną bruzdą pachwinową. Zabieg trwa zwykle nie dłużej niż trzy godziny. Po liposukcji pacjent zakłada uciskowe ubranie, by nie doprowadzić do pooperacyjnego krwawienia oraz zmniejszyć ewentualny obrzęk. 

Gdzie w Katowicach można się poddać liposukcji przy użyciu systemu Vaser Lipo?

Zabieg ultradźwiękowego odsysania tłuszczu proponuje w swoim gabinecie dr n. med. Marcin Sierociński, chirurg plastyczny, posiadający w tym zakresie specjalizację II stopnia. Należy on do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W ramach swojej praktyki zawodowej wykonuje różnego rodzaju liposukcje: oprócz Vaser Lipo, przeprowadza zabieg Body Jet (liposukcja z wykorzystaniem ciśnienia wody) oraz Smart Lipo (liposukcja laserowa). Do części z nich wykorzystywane jest urządzenie Palomar SlimLipo. Dodatkowo dr Sierociński proponuje swoim pacjentom abdominoplastykę pełną bądź mini.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo znajduje się wśród procedur, oferowanych przez Centrum Liposukcji, mieszczące się w położonych 28 km od Katowic Gliwicach. Placówka ta specjalizuje się w zabiegach odsysania tłuszczu, wykonując je na różne sposoby. Ośrodek dysponuje fachowym sprzętem: laserem Lipo 1470 oraz laserem Smart-Lipo. Ponadto, specjaliści wykonują tam liposukcję nutacyjną-infradźwiękową NIL oraz liposukcję ultradźwiękową LipoSelection.

W Jaworznie, oddalonym od Katowic o 16 kilometrów, na odsysanie tłuszczu, przyjmuje dr n. med. Artur Sandelewski, który w 1998 roku uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Przeprowadza modelowanie powłok brzusznych przy użyciu systemu Vaser Lipo w znieczuleniu tumescencyjnym, wykonuje też liposukcję klasyczną oraz lipolizę iniekcyjną brzucha.

Porównanie cen liposukcji ultradźwiękowej w Polsce i Kanadzie

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Bielsko-Biała
W SpaMedica Cosmetic Plastic Surgery Center w Toronto cena liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo wynosi 3 000 $ (9 000 zł). Tymczasem w placówkach medycznych w Katowicach za podobną procedurę pacjenci muszą zapłacić około 6 300 zł.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Katowice od 7 000 zł
  • Warszawa od 5 000 zł do 8 000 zł
  • Wrocław od 6 500 zł
  • Łódź od 4 000 zł do 8 000 zł
  • Bielsko-Biała od 7 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo - brzuch w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska