Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch Wrocław

liposukcja Vaser Lipo

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

Liposukcja Vaser Lipo jest innowacyjną metodą odsysania tłuszczu, opierającą się na działaniu energii ultradźwięków, która umożliwia pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej m.in. z brzucha, talii i pleców, a także z ud, pośladków i kolan. Jest to zabieg bezpieczny i nie oddziałujący na otaczające tkanki, który nie uszkadza nerwów, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Tkanka tłuszczowa, pobrana w trakcie takiego zabiegu, może być użyta do autoprzeszczepu i można z jej pomocą wymodelować inne partie ciała (np. pośladki). Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i zazwyczaj trwa od 2 do 5 godzin.

Modelowanie brzucha metodą Vaser Lipo we Wrocławiu

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo brzucha znajduje się w ofercie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DermaMed, działającym we Wrocławiu od 2006 roku. Placówka dysponuje innowacyjnym sprzętem, który umożliwia małoinwazyjne pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu czy modelowanie ciała. Wśród nowoczesnych technologii, stosowanych w klinice, oprócz urządzenia do liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo, można wyróżnić także aparaty VelaShape, CoolTech oraz Endermologie Cellu M6 Key Module.

Również we Wrocławskim Centrum Liposukcji można umówić się na zabieg liposukcji brzucha przy zastosowaniu techniki Vaser Lipo. Specjaliści kliniki posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie modelowania ciała: przeprowadzili już około 2000 liposukcji rożnych partii ciała, a także prawie 150 przeszczepów tkanki tłuszczowej. Placówka dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do modelowania ciała, np. Vaser Lipo, Body Jet (do liposukcji wodnej), Laser Smart Lipo 1064 nm, a także Laser Lipo 1470.

Zabiegi liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo na obszarach takich jak brzuch, uda, talia czy pośladki, przeprowadza także prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, specjalista medycyny estetycznej. Uczestniczył we wprowadzaniu na polski rynek nowoczesnych metod z zakresu medycyny estetycznej, wśród których znalazły się liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo, lipoliza iniekcyjna, lifting Ellipse Intense czy przeszczepy własnych komórek skóry. W 2012 roku został wyróżniony w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta”, jest także laureatem Nagrody Ministra Zdrowia oraz honorowym członkiem Mongolskiego Towarzystwa Medycznego.

Cena usunięcia tkanki tłuszczowej z brzucha metodą Vaser Lipo we Wrocławiu i w Londynie

Cena likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą liposukcji Vaser Lipo w Dr. Alex Chambers Clinic w Londynie rozpoczyna się od 2 500 £ (około 12 400 zł), podczas gdy we Wrocławiu za taki zabieg trzeba zapłacić około 6 300 zł.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 7 000 zł do 9 000 zł
  • Warszawa od 5 000 zł do 8 000 zł
  • Katowice od 7 500 zł do 10 000 zł
  • Łódź od 2 000 zł
  • Bielsko-Biała od 7 500 zł
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch cena »

Usługa liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo - brzuch we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo - brzuch w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: