Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch i talia Wrocław

liposukcja brzucha i talii metodą Vaser Lipo HD

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch i talia Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD to zabieg, w czasie którego chirurg plastyczny kieruje energię ultradźwięków na komórki tłuszczowe w celu ich rozbicia. Dużą zaletą tego rodzaju liposukcji jest to, iż wyselekcjonowuje ona tylko komórki tłuszczowe, bez uszkadzania tkanek je otaczających, czyli naczyń krwionośnych, nerwów i tkanki łącznej. W procesie liposukcji Vaser Lipo HD tłuszcz zostaje upłynniony, dzięki czemu jest w formie łatwiejszej do odessania. Liposukcja taka jest dedykowana osobom bez nadwagi, które chcą jedynie wymodelować ciało w miejscach opornych na ćwiczenia i diety. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a pacjent może od razu po jego przeprowadzeniu wrócić do codziennej aktywności.

Zabiegi liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo HD brzucha i talii we Wrocławiu

Zabiegi liposukcji brzucha i talii za pomocą metody Vaser Lipo HD ma w swojej ofercie Instytut Derma Med, mieszczący się we Wrocławiu. Za pomocą tej metody pacjent może poddać się w placówce także odsysaniu nadmiaru tłuszczu z ramion, pach czy podbrzusza (pępek i spojenie łonowe) a także z bioder, pośladków i wewnętrznych i zewnętrznych stron ud. Dla mężczyzn instytut ten oferuje również zabiegi liposukcji w leczeniu lipomastii i ginekomastii, a także liposukcję ultradźwiękową brzucha czy pleców. 

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD brzucha i talii oferowana jest także na terenie Wrocławia przez klinikę Ars Estetica. Placówka ta wyposażona jest w aparaturę Vaser Lipo, która posiada amerykański certyfikat FDA (nadany w 2002 roku). Do innych zabiegów wyszczuplających sylwetkę w okolicy brzucha i talii można zaliczyć tutaj zabieg urządzeniem UltraShape (z drenażem limfatycznym urządzeniem Velasmooth), zabieg Liposhock czy wyszczuplanie urządzeniem Maximus Trilipo.

Za pomocą liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo HD można wyszczuplić okolice brzucha i talii również w Centrum Liposukcji. W placówce metoda ta wykorzystywana jest także do usuwania nadmiaru tłuszczu z kolan, ud i pleców a także do leczenia ginekomastii. Placówka ta proponuje swoim pacjentom, oprócz LipoSelection, także inne rodzaje liposukcji, w tym zabiegi Smart Lipo (lipoliza laserowa), Vibro Lipo (liposukcja infradźwiękowa urządzeniem N.I.L. EVAsp) czy liposukcję Body Jet (wspieraną strumieniem wodnym WAL). 

Ile kosztuje liposukcja brzucha i tali za pomocą metody Vaser Lipo HD we Wrocławiu, a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

Za odessanie tłuszczu z okolicy brzucha i talii za pomocą ultradźwiękowej metodzie Vaser Lipo HD we wrocławskich klinikach trzeba zapłacić kwotę 9 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii na dwie okolice należy przygotować sumę 2 990 funtów (16 744 zł) w Harley Body Clinic, znajdującej się w Londynie.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch i talia - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 12 000 zł
  • Kraków od 16 000 zł
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch i talia cena »

Usługa liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo hd - brzuch i talia we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo hd - brzuch i talia w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.