Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki

Synonimy: liposukcja Vaser Hi Def, liposukcja Vaser Lipo HD, modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji Vaser Lipo HD

Filtruj wyniki
Wrocławul. Dąbrowskiego 36A lok. 1U

Chiroplastica

4,65 / 5  (403 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch 10 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - pośladki 5 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne i w... 12 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 5 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Wrocławul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

4,68 / 5  (231 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch od 7 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - talia od 5 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - pośladki od 6 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne i w... od 6 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki - informacje

dr n. med. Ahmed Elsaftawy (chirurg ogólny, chirurg ręki) dr n. med. Ahmed Elsaftawy (chirurg ogólny, chirurg ręki)

Współcześnie możemy nie tylko pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała, ale także wyrzeźbić sylwetkę (tzw. liporzeźbienie), nadając jej zgrabny, seksowny kształt. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej metodzie liposukcji ultradźwiękowej zwanej Vaser HighDefinition Liposculpture. Podczas zabiegu chirurg za pomocą kaniul zamienia tłuszcz w płynną emulsję, którą następnie usuwa poprzez odsysanie. Jednocześnie modeluje ciało pacjenta, zaznaczając zagłębienia, bruzdy i uwypuklenia. Z tego powodu operacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem mężczyzn – poprzez uwypuklenie brzuśców mięśni prostych mogą uzyskać tzw. kratkę na brzuchu. Natomiast kobiety chętnie korzystają z możliwości przeszczepu odessanego tłuszczu do piersi lub pośladków.

Zabieg Vaser HighDefinition Liposculpture (zwany także liposukcją trójwymiarową bądź lipomioplastyką) przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, więc po operacji pacjent musi co najmniej dobę pozostać w klinice. Podczas zabiegu średnio odsysane jest od 4 do 6 litrów tłuszczu, a przez ok. miesiąc należy nosić specjalne ubranko uciskowe. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się także masaże limfatyczne.

Vaser Lipo HD za granicą

W zachodnich klinikach liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo HD stosuje wielu specjalistów. Szczególnie często wykonuje się ją w USA, co nie dziwi, zważywszy na stale tyjące amerykańskie społeczeństwo. Specjalizują się w niej takie znakomitości jak dr David Broadway z The Broadway Center For Plastic Surgery (Denver) czy dr Sam Sukkar z Sukkar Aesthetic Plastic Surgery (Houston). Popularna jest również w Wielkiej Brytanii, przykładowo, specjaliści The Private Clinic of Harley Street (w tym dr. Dennis Wolf) przeprowadzają ok. tysiąca operacji rocznie.

Także w Polsce w ofertach wielu klinik można znaleźć ów zabieg. O zaletach systemu Vaser Lipo HD wielokrotnie wypowiadał się prof. Paweł Surowiak z wrocławskiego Instytutu DermaMed. To prawdziwy autorytet w dziedzinie medycyny – jest Członkiem Założycielem i Członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jego kompetencje doceniają także tzw. zwykli pacjenci – otrzymał Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2012".

Lipomioplastyka w Polsce

W polskich klinikach chirurgii plastycznej wykonuje się wiele rodzajów liposukcji – od klasycznej po najnowsze technologie, w tym liposukcję infradźwiękową czy ultradźwiękową systemem Vaser Lipo HD Liposculpture. Mówiąc o tej ostatniej, nie sposób nie wymienić tutaj osoby dr n. med. Henryka Mekle z katowickiego Centrum Estetyki Ciała. To chirurg, który zaczął przeprowadzać zabiegi Vaser Lipo jako pierwszy w Polsce, a obecnie jest trenerem tej metody. Dr Mekle znajduje się w czołówce europejskich chirurgów, którzy ukończyli kurs pod kierunkiem dr Alfredo Hoyos, twórcy techniki, a jego klinika jest dziś ośrodkiem szkoleniowym systemu Vaser. Placówka szczyci się również tym, że odwiedził ją dr Ravi Jain, certyfikowany europejski instruktor metody Vaser Lipo. Centrum Estetyki Ciała jest częścią kierowanej przez dr Mekle Przychodni Lekarskiej Mekmed, oferującej pacjentom leczenie żylaków i hemoroidów.

Kolejnym lekarzem zajmującym się wykonywaniem zabiegów  systemem Vaser Lipo HD jest dr Samir Ibrahim (Mandala Beauty Clinic, Poznań), specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej, a także chirurgii odtwórczej włosów i laserowej ginekologii estetycznej LVR. Umiejętności w zakresie stosowania systemu Vaser Lipo 3D & 4 D High Definition Liposculpture zdobył u samego źródła – doskonalił się pod okiem twórców metody, czyli wspomnianego już dr Alfredo Hoyos oraz dr Johna Miliarda. Obecnie dr Ibrahim jest certyfikowanym trenerem technik liposukcji Vaser Lipo oraz Cool lipo i przekazuje wiedzę kolejnym  chirurgom. Prócz tego specjalista jest autorem wielu artykułów naukowych i publikacji poświęconych chirurgii plastycznej. Dr Ibrahim wykonuje zabiegi także w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, założonej przez uznanego chirurga plastycznego dr Marka Szczyta.

System Vaser Lipo HD oferuje również klinika Kriocentrum w Otwocku. Jej pacjenci mają wyjątkowo bogaty wybór metod wysmuklania sylwetki – specjaliści placówki wykonują aż osiem różnych rodzajów liposukcji. Bez względu na to czy chcący pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej pacjent wybierze liposukcję ultra- czy infradźwiękową, podda się zabiegowi z użyciem strumienia wody (Body Jet) czy lasera, koszty operacji są takie same. Przykładowo, każdy rodzaj liposukcji, przy pomocy której pozbędziemy się tłuszczu z brzucha, kosztuje 5,5 tys. Przeprowadzaniem zabiegów zajmuje się dwóch chirurgów: dr Marek Batijewski oraz dr Tomasz Kłos.

Do Polski po szczuplejszą sylwetkę

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Współcześnie pacjenci klinik chirurgii plastycznej chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu sprawnie i w minimalnie inwazyjny sposób, by móc szybko wrócić do codziennych obowiązków. Dlatego tak popularna staje się liposukcja systemem Vaser Lipo HD – łączy ze sobą wysmuklenie i wymodelowanie sylwetki, przy czym do aktywności wraca się dużo szybciej niż po klasycznej liposukcji. Polskie kliniki odwiedzają także cudzoziemcy, których przyciągają niższe ceny i świetna jakość usług chirurgów. W ramach turystyki medycznej wyszczuplają się u nas Brytyjczycy, Niemcy oraz Amerykanie. Zabieg łączą z wypoczynkiem i zwiedzaniem, organizując sobie w ten sposób przyjemny urlop.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki - ceny w różnych miastach

 • Wrocław od 4 000 zł do 18 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja vaser lipo hd jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Autor: