Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki

liposukcja Vaser Hi Def, liposukcja Vaser Lipo HD, modelowanie sylwetki przy pomocy liposukcji Vaser Lipo HD

Filtruj wyniki:
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

4,7 / 5  (280 opinii)  rozwiń
  • Liposukcja Vaser Lipo HD od 15000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona od 5000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - plecy od 6000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - okolice pachowe od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawa, ul. Stawki 4b

SkinClinic

4,5 / 5  (253 opinii)  rozwiń
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - klatka piersiowa 7000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - brzuch 7000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - talia 7000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - uda zewnętrzne 7000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Kraków, ul. Andrzeja Sokołowskiego 19

Klinika Genesis

  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - nadpotliwość pach 6000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - całe nogi od 20000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek 8000 zł
  • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 8000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  300 zł

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki - informacje

Sala operacyjna w Chiroplastica Sala operacyjna w Chiroplastica

Współcześnie możemy nie tylko pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała, ale także wyrzeźbić sylwetkę (tzw. liporzeźbienie), nadając jej zgrabny, seksowny kształt. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej metodzie liposukcji ultradźwiękowej zwanej Vaser HighDefinition Liposculpture. Podczas zabiegu chirurg za pomocą kaniul zamienia tłuszcz w płynną emulsję, którą następnie usuwa poprzez odsysanie. Jednocześnie modeluje ciało pacjenta, zaznaczając zagłębienia, bruzdy i uwypuklenia. Z tego powodu operacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem mężczyzn – poprzez uwypuklenie brzuśców mięśni prostych mogą uzyskać tzw. kratkę na brzuchu. Natomiast kobiety chętnie korzystają z możliwości przeszczepu odessanego tłuszczu do piersi lub pośladków.

Zabieg Vaser HighDefinition Liposculpture (zwany także liposukcją trójwymiarową bądź lipomioplastyką) przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, więc po operacji pacjent musi co najmniej dobę pozostać w klinice. Podczas zabiegu średnio odsysane jest od 4 do 6 litrów tłuszczu, a przez ok. miesiąc należy nosić specjalne ubranko uciskowe. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się także masaże limfatyczne.

Vaser Lipo HD za granicą

W zachodnich klinikach liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo HD stosuje wielu specjalistów. Szczególnie często wykonuje się ją w USA, co nie dziwi, zważywszy na stale tyjące amerykańskie społeczeństwo. Specjalizują się w niej takie znakomitości jak dr David Broadway z The Broadway Center For Plastic Surgery (Denver) czy dr Sam Sukkar z Sukkar Aesthetic Plastic Surgery (Houston). Popularna jest również w Wielkiej Brytanii, przykładowo, specjaliści The Private Clinic of Harley Street (w tym dr. Dennis Wolf) przeprowadzają ok. tysiąca operacji rocznie.

Także w Polsce w ofertach wielu klinik można znaleźć ów zabieg. O zaletach systemu Vaser Lipo HD wielokrotnie wypowiadał się prof. Paweł Surowiak z wrocławskiego Instytutu DermaMed. To prawdziwy autorytet w dziedzinie medycyny – jest Członkiem Założycielem i Członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jego kompetencje doceniają także tzw. zwykli pacjenci – otrzymał Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym „Laur Pacjenta 2012".

Lipomioplastyka w Polsce

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

W polskich klinikach chirurgii plastycznej wykonuje się wiele rodzajów liposukcji – od klasycznej po najnowsze technologie, w tym liposukcję infradźwiękową czy ultradźwiękową systemem Vaser Lipo HD Liposculpture. Mówiąc o tej ostatniej, nie sposób nie wymienić tutaj osoby dr n. med. Henryka Mekle z katowickiego Centrum Estetyki Ciała. To chirurg, który zaczął przeprowadzać zabiegi Vaser Lipo jako pierwszy w Polsce, a obecnie jest trenerem tej metody. Dr Mekle znajduje się w czołówce europejskich chirurgów, którzy ukończyli kurs pod kierunkiem dr Alfredo Hoyos, twórcy techniki, a jego klinika jest dziś ośrodkiem szkoleniowym systemu Vaser. Placówka szczyci się również tym, że odwiedził ją dr Ravi Jain, certyfikowany europejski instruktor metody Vaser Lipo. Centrum Estetyki Ciała jest częścią kierowanej przez dr Mekle Przychodni Lekarskiej Mekmed, oferującej pacjentom leczenie żylaków i hemoroidów.

Kolejnym lekarzem zajmującym się wykonywaniem zabiegów  systemem Vaser Lipo HD jest dr Samir Ibrahim (Mandala Beauty Clinic, Poznań), specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej, a także chirurgii odtwórczej włosów i laserowej ginekologii estetycznej LVR. Umiejętności w zakresie stosowania systemu Vaser Lipo 3D & 4 D High Definition Liposculpture zdobył u samego źródła – doskonalił się pod okiem twórców metody, czyli wspomnianego już dr Alfredo Hoyos oraz dr Johna Miliarda. Obecnie dr Ibrahim jest certyfikowanym trenerem technik liposukcji Vaser Lipo oraz Cool lipo i przekazuje wiedzę kolejnym  chirurgom. Prócz tego specjalista jest autorem wielu artykułów naukowych i publikacji poświęconych chirurgii plastycznej. Dr Ibrahim wykonuje zabiegi także w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt, założonej przez uznanego chirurga plastycznego dr Marka Szczyta.

 

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki - ceny w różnych miastach

  • Wrocław od 4000 zł do 18000 zł
  • Kraków od 6000 zł do 24000 zł
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - modelowanie sylwetki cena »

Usługa liposukcja vaser lipo hd jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.