Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne Wrocław

Synonimy: liposukcja Vaser Lipo

Filtruj wyniki

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Wrocław

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się nowe odmiany liposukcji, w tym liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo. Polega ona na rozbiciu tkanki tłuszczowej na poszczególne komórki za pomocą energii ultradźwiękowej i ich delikatnym odessaniu. Główną zaletą zabiegu jest niewielka inwazyjność (energia nakierowana zostaje bezpośrednio na niechcianą tkankę tłuszczową, przez co nie oddziałuje na otaczające naczynia krwionośne i nerwy). W przeciwieństwie do klasycznej liposukcji, procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, co umożliwia wyjście pacjenta do domu w dniu zabiegu. Zastosowanie urządzenia Vaser zapewnia również efekt obkurczania i ujędrniania skóry.

Usuwanie niechcianej tkanki tłuszczowej z ud zewnętrznych i wewnętrznych za pomocą liposukcji Vaser Lipo we Wrocławiu

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne jest możliwa do przeprowadzenia w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii DermaMed we Wrocławiu. W placówce za pomocą liposukcji Vaser Lipo usuwana jest także tkanka tłuszczowa z brzucha, ramion, talii, podbrzusza, pośladków, kolan oraz łydek. W cenie zabiegu wliczone jest ubranie uciskowe oraz 5 drenaży. Oferta Centrum obejmuje również lipolizę iniekcyjną oraz modelowanie sylwetki w technologii kriolipolizy CoolTech.

Na zabieg usuwania niechcianego tłuszczu z ud zewnętrznych i wewnętrznych za pomocą liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo udać się można również do Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym, jednak na wyraźne życzenie pacjenta zabieg może zostać wykonany w znieczuleniu ogólnym. Oferta placówki obejmuje również metodę Vaser HighDefinition Liposculpture, która umożliwia uzyskanie wysportowanej sylwetki. Z zakresu zabiegów, służących do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w klinice przeprowadzić można również m.in. liposukcję klasyczną, lipolizę laserową oraz procedurę z użyciem aparatu Contur I (wykorzystuje technologię ultradźwiękową).

We Wrocławiu zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo ud zewnętrznych i wewnętrznych wykonać może również lek. med. Marcin Świder, chirurg ogólny i naczyniowy. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo przeprowadza również na takich obszarach, jak ramiona, plecy, biodra oraz podbródek. Za pomocą liposukcji Vaser Lipo leczy również ginekomastię.

Cena zabiegu liposukcji ud zewnętrznych i wewnętrznych metodą Vaser Lipo we Wrocławiu i w Londynie

We Wrocławiu za liposukcję Vaser Lipo ud zewnętrznych i wewnętrznych zapłacić trzeba około 9 000 złotych. W Harley Body Clinic w Londynie cena takiej procedury wynosi 3 500 funtów brytyjskich, czyli ponad 20 000 złotych.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 5 000 zł
  • Katowice od 7 500 zł
  • Łódź od 4 000 zł
  • Bielsko-Biała od 7 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja ultradźwiękowa vaser lipo - uda zewnętrzne i wewnętrzne w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska