Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

liposukcja Vaser Lipo

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 56a lok. 2

Ars Estetica Wrocław

4,7 / 5  (280 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa od 3 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch od 7 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia od 4 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - pośladki od 5 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawa, ul. Stawki 4b

SkinClinic

4,5 / 5  (253 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa 4 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch 6 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia 6 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - podbródek 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa od 5 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch od 5 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia od 5 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - uda zewnętrzne i wewn... od 6 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Odsysanie tłuszczu ultradźwiękami - informacje

Gabinet zabiegowy w SkinClinic Gabinet zabiegowy w SkinClinic

Nowoczesne modelowanie sylwetki nie musi wiązać się z długotrwałymi obrzękami i bólem. Specjaliści stosują w tym celu ultradźwiękową technologię, dzięki której nie uszkadza się naczyń krwionośnych, a powrót do aktywności jest kwestią dni, a nie tygodni. Umożliwia to system Vaser Lipo. Jego dodatkową zaletą jest możliwość użycia miejscowego znieczulenia, po którym pacjent może opuścić klinikę.

Dzięki Vaser Lipo można bezpiecznie usunąć tłuszcz z miejsc, z których trudno się go pozbyć. Metoda  nie powinna być stosowana po drastycznej utracie masy ciała, a także u osób z dużymi rozstępami na brzuchu. Nie poleca się jej u pacjentów ze znacznym nadmiarem skóry.

Liposukcja ultradźwiękowa - nowoczesność, fachowość, profesjonalizm

Osoby zdecydowane na liposukcję ultradźwiękową mają szeroki wybór placówek oferujących tę technikę. Operacje wykonują znakomici chirurdzy, więc można mieć pewność, że zabieg jest w pełni bezpieczny.

Również we Wrocławiu pracują świetni lekarze. W Instytucie DermaMed liposukcję ultradźwiękową przeprowadza prof. Paweł Surowiak, wieloletni stypendysta Uniwersytetu Humboldta i Uniwersyteckiej Kliniki Charité. DermaMed reklamuje się jako pierwszy ośrodek w Polsce, który wprowadził do oferty liposelekcję Vaser, a także jako pierwsza placówka na Dolnym Śląsku, która wprowadziła lipolizę iniekcyjną. Prócz dr Surowiaka pracuje tu lek. med. Marcin Frączek, członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej. Kształcił się, między innymi, w Sztokholmie, Zurychu i Lubece.

Kolejny specjalista, dr n. med. Jan Rykała (Este l'arte, Łódź), ukończył łódzką Akademię Medyczną. Aktualnie (od 2005 roku) piastuje stanowisko adiunkta w Klinice Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej UM w Łodzi. Jego współpracownik w Este l'arte, dr n. med. Ryszard Bratoś, od 1985 do 2002 roku był starszym asystentem w Klinice Chirurgii Plastycznej Instytutu Chirurgii łódzkiej Akademii Medycznej. Dodatkowym potwierdzeniem jego umiejętności jest fakt, iż przez 10 lat pracował jako chirurg plastyczny w Oddziale Chirurgii Plastycznej szpitala w Venlo w Holandii.

Liposukcja Vaser Lipo HD - najlepsi lekarze

Dr n. med. Dariusz Duda (Centrum Medyczne Gliwice) posiada specjalizację z chirurgii ogólnej. Swoją prywatną placówkę prowadzi już od 1992 roku, a oprócz tego pracuje w kilku renomowanych klinikach (katowickim Mekmed i Centrum Estetyki Ciała). Zajmuje się w nich głównie zabiegami z zakresu chirurgii krótkoterminowej.

W Jaworznie swój gabinet ma dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Artur Sandelewski (Esteuroda Medycyna Estetyczna). Liposukcja ultradźwiękowa z użyciem systemu Vaser Lipo jest często wykonywanym przez niego zabiegiem.  Przeprowadza takie operacje nawet w delikatnych rejonach ciała, dzięki czemu może dokładnie wymodelować sylwetkę, w tym klatkę piersiową, ramiona czy brzuch pacjenta.

Ośrodek BeautyTower w Krakowie również wykonuje takie zabiegi. Specjaliści placówki usuwają tą metodą nadmiar tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała – w tym z ud, talii, bioder bądź okolic kolan. Wykorzystując liposukcję ultradźwiękową, uzyskują najlepsze efekty u pacjentów z otyłością miejscową.

Z kolei w Poznaniu pracuje jeden z mistrzów tej metody, dr Samir Ibrahim (Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim). To certyfikowany trener technik liposukcji Vaser Lipo i Cool lipo. Przeszedł kurs liposukcji trójwymiarowej (Vaser Lipo 3D&4D High Definition Liposculpture) u dr Alfredo Hoyos i dr Johna Millarda, wynalazców tej metody.

 

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 3 500 zł do 12 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł
 • Katowice od 4 000 zł do 12 450 zł
 • Kraków od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Bielsko-Biała od 4 000 zł do 12 450 zł
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo cena »

Usługa liposukcja ultradźwiękowa jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.