Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo Józefów i okolice

liposukcja Vaser Lipo

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Józefowa. Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo można przeprowadzić m.in. w Klinika MediDerm dr R. Prończuk w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 3 500 zł lub w SkinClinic Med & Beauty w Warszawie (18 km od Józefowa) gdzie cena za liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo wynosi 3 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Warszawa, ul. Stawki 4b

SkinClinic

4,5 / 5  (253 opinii)  rozwiń
 • Liposukcja ultradźwiękowa 4 500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - brzuch 6 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - talia 6 000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - podbródek 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Zadzwoń:  22 667pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Odsysanie tłuszczu ultradźwiękami w Józefowie - informacje

Kadra w Klinika MediDerm dr R. Prończuk Kadra w Klinika MediDerm dr R. Prończuk

Liposukcja Vaser Lipo pozwala usunąć niechciany tłuszcz m.in. z brzucha, tali, ud, ramion oraz pleców. Procedura polega na odseparowaniu tkanki tłuszczowej od tkanek okalających za pomocą energii ultradźwiękowej. Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się choroby serca, ciążę, cukrzycę oraz zaburzenia krzepnięcia krwi. Zabieg trwa około 2 godzin (w zależności od miejsca zabiegowego) i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pierwsze efekty widoczne są po około miesiącu (pełne po około 3 miesiącach). Najczęściej zaraz po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.

Modelowanie sylwetki za pomocą liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w Józefowie – gdzie udać się na zabieg

W Józefowie liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo możliwa jest do przeprowadzenia w Centrum Liposukcji. Wykonana ona może być w takich obszarach ciała jak brzuch, talia, uda wewnętrzne i zewnętrzne oraz plecy, a także ramiona, kolana, podbródek oraz wzgórek łonowy (z możliwością augmentacji własnego tłuszczu w wargi sromowe). Za jej pomocą w placówce leczona jest również ginekomastia (tłuszczowa, gruczołowa oraz mieszana). W zależności od potrzeb pacjenta, klinika oferuje również inne rodzaje zabiegów liposukcji (liposukcja rotacyjna NIL VibroLipo, laserowa SmartLipo,wodna BodyJet i klasyczna).

Na zabieg modelowania sylwetki przy pomocy liposukcji Vaser Lipo udać się można do Gold Clinic Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej w Warszawie, nieco ponad 20 km od Józefowa. W placówce procedura Vaser Lipo przeprowadzana jest m.in. w obszarze górnej części brzucha, szyi, ramion, górnej części pleców, fałd pod biustem oraz łydek. W placówce wykonuje się również liposukcję podbródka i chomików (zabieg łączony z liftingiem twarzy przy pomocy nici Happy Lift lub nici Aptos). Oferta obejmuje także liposukcję kaniulą Millennium (charakteryzuje się małą inwazyjnością – nie uszkadza tkanek sąsiadujących) oraz liposukcję laserową (laserem Fotona Dynamis SP). W klinice wykonywana są także zabiegi lipolizy iniekcyjnej.

W stolicy zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo wykonać może również dr n. med. Konrad Januszek, chirurg ogólny i plastyczny. Doświadczenie zdobywał m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Za pomocą urządzenia Vaser Lipo usuwa tłuszcz z brzucha, bioder, ud, pośladków, kolan oraz łydek. Przeprowadza także liposukcję klasyczną.

Cena zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo w Józefowie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w SkinClinic Gabinet zabiegowy w SkinClinic

W Józefowie za liposukcję Vaser Lipo kolan zapłacić trzeba 3 000 złotych. Za granicą wykonanie tej samej procedury jest znacznie droższe. W Harley Body Clinic w Londynie jej cena wynosi 1 500 funtów brytyjskich, czyli około 8 700 złotych.Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - ceny w Józefowie na tle innych miast

 • Łódź od 2 000 zł
 • Warszawa od 3 500 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 4 000 zł do 12 450 zł
 • Kraków od 4 000 zł do 12 000 zł
 • Wrocław od 3 000 zł do 10 000 zł
 • Bielsko-Biała od 4 000 zł do 12 450 zł
Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo cena »

Usługa liposukcja ultradźwiękowa w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.