Filtruj wyniki

Liposukcja wibracyjna PAL Szczecin - informacje

Liposukcja to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, którego celem jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Może on obejmować różne partie ciała - brzuch, uda i biodra, a także podbródek czy ramiona. Jednym z rodzajów tego zabiegu jest liposukcja wibracyjna PAL. Wykonuje się ją przy użyciu urządzenia, wywołującego wibracje kaniuli (igły, za pomocą której odsysana jest tkanka tłuszczowa). Dzięki temu następuje łatwiejszy rozpad komórek tłuszczowych i usunięcie większej ich ilości. Liposukcja wibracyjna PAL to metoda mniej inwazyjna od klasycznej liposukcji, a okres rekonwalescencji po takim zabiegu jest krótszy. Przeciwwskazaniami do jego przeprowadzenia są m.in. cukrzyca oraz choroby układu krwionośnego. Zabiegi liposukcji wibracyjnej wykonuje chirurg plastyczny.

Liposukcja wibracyjna PAL w Szczecinie - kto ma je w swojej ofercie

Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica to placówka, do której można udać się na odsysanie tłuszczu w Szczecinie. Placówka posiada w swojej ofercie liposukcję wibracyjną PAL, podczas której wykorzystywana jest aparatura Micro-Aire. Wykonywane są tu również inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, które mają na celu modelowanie ciała i usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, np. plastyka ud czy abdominoplastyka. Na wyposażeniu placówki znajduje się ponadto laser frakcyjny eCO2, służący do usuwania rozstępów oraz ujędrniania skóry, co może stanowić uzupełnienie zabiegów liposukcji wibracyjnej.

Kolejną placówką, która w swojej ofercie ma zabiegi usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą PAL, jest Klinika Aesthetic Med. Liposukcja wibracyjna przeprowadzana jest tu z użyciem jednego z dwóch dostępnych w placówce aparatów: Lopomatic albo Micro-Air. Innym zabiegiem stosowanym w placówce i zmniejszającym ilość komórek tłuszczowych, jest lipoliza, która polega na wstrzyknięciu preparatu, rozpuszczającego owe tkanki. Usługę tą mogą wybrać także pacjenci, zmagający się z problemem cellulitu.

Liposukcja wibracyjna to zabieg, znajdujący się w ofercie Gabinetu Medimel. Wykonywany jest on na takich partiach ciała pacjenta jak twarz, ramiona czy brzuch. Technologia PAL wykorzystywana jest ponadto u mężczyzn w zabiegach leczenia ginekomastii. W placówce przeprowadzany jest szereg innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, pozwalających na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak np. plastyka brzucha. Podczas takich operacji stosowana jest m.in. platforma energetyczna Forcetriad firmy Covidien czy radioSurg 2200.

Liposukcja wibracyjna PAL w Szcecinie i w Miami - porównanie cen

Za zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej metodą liposukcji wibracyjnej PAL w szczecińskich klinikach należy zapłacić ok. 9 000 zł. Dla porównania, w Vanity Cosmetic Surgery w Miami (USA) ceny takiej procedury średnio wynoszą od 4 750 $ (ok. 18 900 zł ) do nawet 8 000 $ (ok. 31 800 zł).

Liposukcja wibracyjna PAL - ceny w Szczecinie na tle innych miast

  • Szczecin od 4 000 zł do 8 000 zł
  • Warszawa od 4 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa liposukcja wibracyjna pal w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja wibracyjna pal w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska