Liposukcja wibracyjna PAL Warszawa - informacje

Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny Dr Janusz Greese Łyko, chirurg plastyczny

Liposukcja to zabieg chirurgiczny, mający na celu usunięcie tłuszczu i wymodelowanie sylwetki. Dzięki niemu można pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ud, pośladków oraz innych części ciała. Liposukcja wibracyjna PAL wykorzystuje działanie kaniuli w przód oraz w tył, co pozwala urządzeniu na uwolnienie komórek tłuszczowych, nie uszkadzając przy tym otaczających ich tkanek. Kaniula wprowadzana jest w drgania wysokiej częstotliwości, przez co nawet zwłókniała tkanka tłuszczowa zostaje skutecznie usunięta. Zabieg liposukcji  wibracyjnej PAL wykonuje chirurg plastyczny.

Gdzie w Warszawie można poddać się zabiegowi liposukcji wibracyjnej PAL

W celu wymodelowania sylwetki metodą liposukcji wibracyjnej PAL można udać się do Kliniki Jolly Med. Ta położona na Ochocie klinika specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej oraz medycyny estetycznej. Z zakresu chirurgicznego modelowania sylwetki w klinice można wykonać liposukcję podbródka, brzucha, łydek czy ramion, a także abdominoplastykę oraz lifting biustu.

Liposukcję wibracyjną PAL można wykonać również u dr n. med. Sławomira Łonia, absolwenta Akademii Medycznej w Warszawie i specjalisty w zakresie chirurgii plastycznej. Dr Łoń, oprócz liposukcji różnych obszarów ciała (m.in. brzuch, pośladki, uda, kolana) przeprowadza także inne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, w tym plastykę powłok brzusznych i operacje plastyczne piersi. Jest członkiem Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz autorem pierwszej w Polsce popularnonaukowej książki o tematyce chirurgii estetycznej, zatytułowanej "Sztuka czy medycyna".

Dr n. med. Tadeusz Witwicki to kolejny specjalista, który wykonuje zabiegi liposukcji wibracyjnej PAL. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Dr Witwicki jest specjalistą I stopnia z chirurgii ogólnej i specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Od 1990 roku prowadzi prywatną praktykę lekarską, wykonując zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ręki. Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Z zabiegów w zakresu modelowania sylwetki wykonuje liposukcję, plastykę brzucha, zabiegi endermologii oraz zabieg modelowania sylwetki preparatem Aqualyx.

Porównanie cen liposukcji wibracyjnej PAL w Warszawie i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Klinika MediDerm dr R. Prończuk Gabinet zabiegowy w Klinika MediDerm dr R. Prończuk

W Warszawie liposukcja wibracyjna PAL to wydatek rzędu 4 000 - 5 000 zł. Z kolei w Harley Body Clinic w Londynie za taki zabieg trzeba zapłacić ok. 2 000 £ (ok. 10 000 zł).

Liposukcja wibracyjna PAL - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Szczecin od 4 000 zł do 8 000 zł
Liposukcja wibracyjna PAL cena »

Usługa liposukcja wibracyjna pal w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu liposukcja wibracyjna pal w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: