Kliniki i gabinety w Łodzi

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety w Łodzi - informacje

Urolog dziecięcy to specjalista, zajmujący się schorzeniami i wadami wrodzonymi dziecięcego układu moczowo-płciowego oraz zaburzeniami w oddawaniu moczu. Do leczonych przez niego chorób i wad można zaliczyć wodonercze wrodzone, odpływy pęcherzowo-moczowodowe, zdwojenia nerek a także spodziectwo, niezstąpione jądra, wodniaki jąder oraz żylaki powrózka nasiennego. Można się do niego udać z dzieckiem także w przypadku problemów z popuszczaniem moczu w ciągu dnia, z nocnym moczeniem, z nietrzymaniem moczu podczas śmiechu oraz w przypadku nawracających zakażeń układu moczowego.

Urolog dziecięcy w Łodzi

Lekarzem, zajmującym się małymi pacjentami z zakresu schorzeń urologicznych, jest lek. med. Emeryk Samolewicz, specjalista chirurgii dziecięcej (I stopnia od 1988 i II stopnia od 1997 roku) oraz urolog dziecięcy od 2005 roku, który przyjmuje w swoim gabinecie na terenie Łodzi. Doświadczenie zdobywał m.in. w poradniach urologii dziecięcej w placówkach medycznych na terenie Łodzi i Kutna. Jest konsultantem wojewódzkim (województwa łódzkiego) ds. urologii dziecięcej. Zajmuje się schorzeniami urologicznymi u dzieci, leczy wodniaka jądra lub stulejkę a także przeprowadza badania urologiczne, np. USG nerek.

Z dzieckiem można udać się także do innego łódzkiego specjalisty z zakresu urologii dr. n. med. Dariusza Olejniczaka, specjalisty chirurgii dziecięcej (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1997 roku) oraz urologii dziecięcej (od 2011 roku), posiadającego doświadczenie w tej ostatniej dziedzinie zdobyte w Polsce oraz za granicą - w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi a także w Presbyterian Morgan Stanley Children's Hospital – Centrum Medyczne Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku (USA). Należy do Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej. Wśród przeprowadzanych przez niego zabiegów można wymienić operacje torbieli najądrza, leczenie wad układu moczowego u płodu, leczenie wrodzonego wodonercza oraz leczenie częstego oddawania moczu u dzieci.

Kolejnym urologiem, zajmującym się schorzeniami dziecięcego układu moczowo-płciowego, jest dr n. med. Elżbieta Jaskólska, specjalista chirurgii dziecięcej (I stopnia od 1989 i II stopnia od 1995 roku), urologii (II stopnia od 2002 roku) oraz urologii dziecięcej (od 2005 roku). Doświadczenie z zakresu urologii dziecięcej zdobywała w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej z Pododdziałem Oparzeń Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, a także w poradniach urologicznych łódzkich centrów medycznych.

Ile kosztuje wizyta u urologa dziecięcego w Łodzi, a ile w Luton?

Za konsultację z łódzkim specjalistą urologii dziecięcej trzeba zapłacić 120 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 90 funtów (500 zł) w Thornhill Clinic, mieszczącej się w Luton.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska