Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem Kraków

laserowe zamykanie naczynek na łydkach, zamykanie pajączków na łydkach laserem naczyniowym, zamykanie laserem pajączków na łydkach więcej »

Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Popękane naczynka to poważny problem estetyczny. Najczęściej występują na cerze wrażliwej i delikatnej i przybierają postać cienkich nitek, które tworzą tzw. pajączki. Do ich usuwania stosuje się laser. Procedura, którą przeprowadza lekarz medycyny estetycznej lub dermatolog, jest praktycznie bezbolesna i trwa około 30 minut, a efekty widoczną są zaraz po zabiegu.

Laserowe zamykanie naczynek na łydkach w Krakowie – gdzie można udać się na zabieg

Na usuwanie popękanych naczynek na łydkach za pomocą lasera udać się można do Salonu Femmalium MED SPA, gdzie świadczona jest cała gama zabiegów z zakresu laseroterapii. Procedura zamykania naczynek płytkich i głębokich wykonywana jest za pomocą lasera Fotona Spectro SP (neodymowo – jagowego). W Salonie pomocy szukać mogą także osoby zmagające się z bliznami, zmianami skórnymi, przebarwieniami i rozstępami (zabiegi laserowe). Oferta placówki obejmuje ponadto ujędrnianie biustu metodą laserową, leczenie trądziku za pomocą lasera, peeling laserowy oraz laserowe leczenie chrapania.

Usuwanie popękanych naczynek laserem na łydkach jest również możliwe do przeprowadzenia w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, w którym zamykanie naczynek wykonuje się za pomocą lasera Lux 1064 (Palomar Nd:Yag). Urządzenie umożliwia leczenie zmian naczyniowych od małych czerwonych żył do dużych obszernych naczyń żylnych (nawet do koloru niebieskiego i fioletowego). W przypadku łydek, przykładowe zużycie impulsów lasera wynosi od 10 do 50 impulsów (w zależności od ilości zmian naczyniowych). Lasery w Centrum wykorzystuje się także do depilacji (laser diodowy LightSheer) oraz do redukcji tkanki tłuszczowej (urządzenie I-lipo - tzw. zimny laser). Oferta Instytutu obejmuje ponadto laserowe usuwanie blizn i rozstępów (laser frakcyjny Palomar), leczenie przebarwień i fotoodmładzanie (laser Palomar Lux G) oraz leczenie rumienia (laser Palomar Lux G).

W swojej ofercie zamykanie naczynek na łydkach ma także J’adore Instytut. W placówce do usuwania pajączków wykorzystuje się najwyższej klasy platformy laserowe (Harmony Alma Lasers oraz laser Fotona SP), które umożliwiają także leczenie rumienia i innych zmian skórnych. W Instytucie lasery stosuje się również do fotoodmładzania, usuwania rozstępów zmarszczek, blizn, przebarwień i piegów. Oferta ośrodka obejmuje ponadto laserowe leczenie trądziku i laserową depilację.

Cena laserowego usuwania popękanych naczynek z łydek w Krakowie i w Birmingham

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

W Krakowie za zabieg laserowego zamykania naczynek na łydkach zapłacić trzeba około 500 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Skin Clinic w Birmingham (w Wielkiej Brytanii) wynosi ona 1 500 funtów brytyjskich, czyli prawie 8 100 złotych.

Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 100 zł do 1 000 zł
 • Warszawa od 100 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 100 zł do 600 zł
 • Wrocław od 300 zł do 600 zł
 • Poznań od 400 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 200 zł do 800 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 300 zł
 • Bydgoszcz od 300 zł do 800 zł
 • Tychy od 400 zł
 • Gdańsk od 300 zł
 • Zielona Góra od 300 zł do 900 zł
Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem cena »

Usługa łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.