Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem Warszawa

Synonimy: laserowe zamykanie naczynek na łydkach, zamykanie pajączków na łydkach laserem naczyniowym, zamykanie laserem pajączków na łydkach więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w AURI Gabinety Medycyny Estetycznej Gabinet zabiegowy w AURI Gabinety Medycyny Estetycznej

Zamykanie popękanych naczynek na nogach za pomocą lasera naczyniowego to zabieg nieinwazyjny, trwający - w zależności od ilości naczynek do zamknięcia - około pół godziny. W trakcie zabiegu światło lasera, przechodząc przez skórę, naświetla rozszerzone naczynko, podgrzewając tym samym hemoglobinę, przez co naczynia krwionośne się obkurczają i zamykają. Lekarz może znieczulić miejsce objęte zabiegiem kremem znieczulającym Emla. Laserowe leczenie pajączków na nogach zwykle wymaga powtórzenia zabiegu - do osiągnięcia pełnego efektu potrzeba zwykle trzech serii zabiegowych. W okresie pozabiegowym, pacjent zobowiązany jest nosić specjalne pończochy uciskowe przez co najmniej tydzień. 

Laserowe zamykanie popękanych naczynek na łydkach w ofercie warszawskich gabinetów medycyny estetycznej

Na zabieg zamykania pajączków na łydkach laserem naczyniowym można udać się do gabinetu Zwolińska Beauty Institute Yonelle, mieszczącym się w Warszawie. Placówka ta wyposażona jest w laser naczyniowy neodymowo-yagowy o długości fali 1064 nm. Za jego pomocą lekarz przeprowadza tutaj nie tylko likwidację naczynek na łydkach, ale także na całych nogach oraz usuwa większe naczynia (do 5 mm), ponadto likwiduje naczyniaki typu „cherry” na całym ciele. Naczynka można tutaj zamykać również światłem IPL (zlikwidować także naczyniaki czy przebarwienia skóry).

Lekarzem, zajmującym się na terenie Warszawy likwidacją popękanych naczynek na łydkach światłem lasera, jest dr n. med. Agnieszka Krawczyk, specjalista chirurgii ogólnej (od 2007 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej (od 2009 roku - ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego). Łącząc swoje zainteresowania zawodowe z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej i flebologii (doświadczenie zdobyte w Centrum Flebologii w Warszawie) osiąga bardzo dobre rezultaty podczas leczenia pacjentów, przychodzących do niej nie tylko z problemem popękanych naczynek na nogach czy twarzy, ale także z bardziej zaawansowaną przewlekłą niewydolnością żylną. Pajączki na łydkach usuwa, posługując się laserem Palomar Medical.

Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem to także oferta z zakresu medycyny estetycznej warszawskiej Kliniki Estivance. W takich zabiegach wykorzystywany jest tutaj laser VariLite, za pomocą którego lekarz nie tylko zamyka zmiany naczyniowe z zakresu poszerzonych naczynek i pajączków, ale także usuwa znamiona naczyniowe, naczyniaki płaskie i jamiste, jak również zmiany barwnikowe i przebarwienia skóry oraz brodawki wirusowe i blizny.

Cena likwidacji pajączków na łydkach za pomocą lasera w Warszawie oraz za granicą

dr Konrad Czajkowski dr Konrad Czajkowski

Za laserową likwidację popękanych naczynek na łydkach trzeba w warszawskich gabinetach medycyny estetycznej wzapłacić kwotę 300 zł, w Wielkiej Brytanii jest to cena 180 funtów (1 000 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 100 zł do 1 500 zł
 • Kraków od 210 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 300 zł do 400 zł
 • Poznań od 150 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 199 zł do 700 zł
 • Częstochowa od 200 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 100 zł do 2 000 zł
 • Szczecin od 250 zł do 1 300 zł
 • Tychy od 400 zł
 • Bydgoszcz od 300 zł do 800 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.