ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Kadra M.Dent - Stomatologia Gabinet zabiegowy M.Dent - Stomatologia Zabieg, operacja M.Dent - Stomatologia Nasi goście M.Dent - Stomatologia Nasi goście M.Dent - Stomatologia Nasi goście M.Dent - Stomatologia Nasi goście M.Dent - Stomatologia Gabinet zabiegowy M.Dent - Stomatologia Gabinet zabiegowy M.Dent - Stomatologia Gabinet zabiegowy M.Dent - Stomatologia Gabinet M.Dent - Stomatologia

Informacje ogólne o M. Dent - Stomatologia

Położony w Olsztynie gabinet stomatologiczny M. Dent oferuje profesjonalną pomoc pacjentom, którzy chcą zadbać o zdrowy i piękny uśmiech, skontrolować stan swojego uzębienia oraz rozpocząć leczenie ortodontyczne, protetyczne, endodontyczne, jak również  uzyskać pomoc w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej. Gabinet jest prowadzony przez Agnieszkę i Łukasza Michalak – lekarzy dentystów z wieloletnim stażem praktycznym i ogromnym doświadczeniem w ramach wykonywanych procedur stomatologicznych.

W swoim gabinecie oferują pomoc pacjentom w odzyskaniu pięknego i zdrowego uśmiechu. Niebagatelne znaczenie ma odpowiednia profilaktyka i kształtowanie prawidłowych nawyków higienicznych już u najmłodszych pacjentów, a w przypadku niepokojących objawów odnośnie wad zgryzu – także konsultacje i odpowiednio wczesne rozpoczęcie leczenia ortodontycznego. Wdrożone wcześnie daje możliwość szybkiego wyleczenia i uniknięcia komplikacji. W ofercie gabinetu dostępne są ruchome (płytka Schwarza lub aparat blokowy ze śrubą) i stałe aparaty ortodontyczne, w tym klasyczne aparaty metalowe oraz bardziej estetyczne aparaty z zamkami porcelanowymi i szafirowymi. Cały proces leczenia ortodontycznego wymaga stałej kontroli lekarza specjalisty i właściwego postępowania ze strony pacjenta (odpowiednie czyszczenie aparatu i higiena zębów).

W ramach wykonywanych świadczeń gabinet M. Dent oferuje pacjentom leczenie zachowawcze z zastosowaniem materiałów renomowanych producentów oraz leczenie endodontyczne.  Prawidłowo przeprowadzone leczenie kanałowe zakłada oczyszczenie zęba z miazgi wraz z unerwioną i unaczynioną tkanką. Po usunięciu i oczyszczeniu kanałów uzupełnia się je odpowiednimi materiałami, a następnie wzmacnia taki ząb np.włóknem szklanym. Prawidłowo wyleczony ząb stanowi podporę dla pozostałych i zapewnia ich prawidłowe ustawienie. Można także na nim osadzić koronę albo oprzeć most.
Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów borykających się z brakami w uzębieniu, oferujemy szereg rozwiązań protetycznych. W celu wzmocnienia osłabionych np. leczeniem kanałowym zębów proponujemy wykonanie korony porcelanowej opartej na metalu (także szlachetnym) albo korony ceramicznej, którą cechuje wysoka estetyka i znaczące podobieństwo do naturalnego zęba. W przypadku chęci poprawy estetyki zębów przednich oferujemy wykonanie ceramicznych licówek, dzięki którym będą się Państwo mogli na nowo cieszyć z pięknego i śnieżnobiałego uśmiechu.

Pacjentom cierpiącym z powodu utraty pojedynczych zębów oferujemy uzupełnienia w postaci konwencjonalnych mostów, albo niezwykle praktyczne protezy szkieletowe. Są to ruchome uzupełnienia protetyczne składające się z metalowej bazy i akrylowych elementów zastępujących zęby i podłoże. Prawidłowo wykonana i osadzona proteza może służyć pacjentom przez wiele lat oraz zapobiega zanikom kości i dziąseł dzięki oparciu jej nie tylko na błonie śluzowej i dziąsłach, ale także zębach.

 Wiemy, jak istotne znaczenie mają prawidłowo wykonane zabiegi higieniczne i działania profilaktyczne, dlatego w naszym gabinecie oferujemy pacjentom profesjonalne zabiegi usuwania kamienia nazębnego za pomocą ultradźwiękowego skalera, a także eliminowanie różnego rodzaju osadów nazębnych z wykorzystaniem piaskarki. Zajmujemy się polerowaniem i fluoryzacją zębów oraz udzielamy wskazówek żywieniowych i instruktażu dotyczącego prawidłowej higieny jamy ustnej.

Otaczamy profesjonalną opieką stomatologiczną także najmłodszych pacjentów, mając na uwadze ich zdrowie, bezpieczeństwo i uwzględniając możliwe lęki i obawy przed pierwszą wizytą u specjalisty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet stomatologiczny M. Dent powstał z myślą o pacjentach, którzy chcą zadbać o zdrowy i estetyczny uśmiech. Aby móc zaoferować Państwu najnowsze metody leczenia, wyposażyliśmy nasz gabinet w nowoczesną aparaturę medyczną. To dzięki niej jesteśmy w stanie przeprowadzić szereg zabiegów i procedur stomatologicznych zgodnie z nowoczesnymi trendami w leczeniu pacjentów.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet stomatologiczny M. Dent łączy w sobie profesjonalizm pracującego w nim personelu, nowoczesną aparaturę medyczną oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Aby nasi pacjenci czuli się u nas jeszcze swobodniej i komfortowo, przygotowaliśmy różne udogodnienia:

  • Przestronne gabinety – nasz gabinet jest przestronny i praktycznie urządzony.
  • Pomocny personel – kadra lekarzy i higienistek stomatologicznych chętnie odpowie na Państwa pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie mogą się pojawić na dowolnym etapie leczenia.
  • Dogodne formy płatności – w naszej placówce mogą Państwo dokonywać płatności także za pomocą karty.
  • Parking – pacjenci mogą pozostawić swój samochód na bezpłatnym parkingu przed budynkiem gabinetu.

Osiągnięcia i certyfikaty M. Dent - Stomatologia

Prowadzony przez Agnieszkę i Łukasza Michalaków gabinet stomatologiczny spełnia międzynarodowe normy ISO 9001 w zakresie oferowanych usług stomatologicznych. Pracujący w nim specjaliści stale doskonalą swoje umiejętności oraz zdobywają nowe doświadczenia poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach organizowanych na całym świecie, czego dowodem są liczne certyfikaty, które są w ich posiadaniu.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska