Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
14:00 - 16:30
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Leczenie, terapia Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Leczenie, terapia Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Leczenie, terapia Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Leczenie, terapia Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Kadra Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii - logo

Informacje ogólne o Macieju Kamińskim - Specjaliście Ortopedii i Traumatologii

W gabinecie doktora Maciej Kamińskiego profesjonalną pomoc medyczną otrzymają pacjenci cierpiący z powodu urazów i schorzeń układu ruchu. Świadczy profesjonalne usługi medyczne dla mieszkańców Poznania i okolic. Przyjmuje osoby dorosłe w czterech gabinetach zlokalizowanych w stolicy Wielkopolski i okolicznych miastach. W swojej praktyce korzysta z najnowocześniejszych metod leczniczych, posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu skręceń, zwichnięć czy złamań. Jest jednym z najlepszych specjalistów ortopedii i traumatologii ruchu w Poznaniu, zaufało mu już setki pacjentów, którzy mogą cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i pełną sprawnością fizyczną dzięki jego bogatej wiedzy i szerokiemu doświadczeniu.

Doktor przeprowadza kompleksową diagnostykę chorób i urazów aparatu ruchu. Swoim pacjentom oferuje specjalistyczne konsultacje, na których wykonuje również USG ortopedyczne wykonywane na najwyższej jakości sprzęcie medycznym.

Doktor Kamiński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń oraz urazów stawu kolanowego. W jego gabinecie profesjonalną pomoc otrzymają pacjenci z uszkodzeniami łąkotek i wiązadeł kolana, a także dysfunkcjami powierzchni stawowych. Doktor przeprowadza artroskopię kolana, umożliwiającą dokładną ocenę wszystkich struktur wewnątrzstawowych i jednoczesne wykonanie procedur naprawczych . Artroskopię wykonuje się m.in. po urazach stawów, chorobie zwyrodnieniowej i reumatoidalnym zapaleniu stawów. Metodą artroskopową wykonuje m.in. rekonstrukcje wiązadeł krzyżowych, rzepkowo-udowych, szycie łakotek. Do oferty gabinetu należą również zabiegi endoprotezoplastyki całkowitej stawu kolanowego. Przeprowadzając zabiegi endoprotezoplastyki, poprawił komfort życia wielu pacjentom.

W ofercie gabinetu doktora Kamińskiego znalazły się procedury diagnostyczne i lecznicze urazów oraz chorób stawu biodrowego. Szybkie zdiagnozowanie choroby wiąże się z sukcesem terapeutycznym. Doktor Kamiński wykonuje zabiegi endoprotezoplastyki stawu biodrowego. Wykorzystując metodę artroskopową leczy konflikt udowo-panewkowy, uszkodzenia obrąbka i biodro trzaskające.

Doktor Kamiński zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób barku. Swoim pacjentom oferuje procedury artroskopowe i metodą otwartą. Artroskopia barku może być wykorzystana w leczeniu niestabilności, uszkodzeniach stożka rotatorów, procesach zwyrodnieniowych.

Doktor przeprowadza leczenie urazów i chorób stawu skokowego. Leczy zachowawczo i operacyjnie przy pomocy procedur zarówno małoinwazyjnych procedur artroskopowych jak i klasycznych .

Zachęcamy do skorzystania z usług jednego z najlepszych specjalistów w Wielkopolsce.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinety doktora Kamińskiego oferują pacjentom kompleksową obsługę i profesjonalne usługi medyczne. Warto skorzystać z oferty gabinetu ze względu na:

  • Renoma – należy do elitarnego grona najlepszych specjalistów w Poznaniu i okolicach. Cieszy się autorytetem wśród pacjentów i posiada ogromną wiedzę medyczną.

  • Wysoka skuteczność – ponadprzeciętne rezultaty w leczeniu urazów i chorób aparatu ruchu.

  • Miła atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej, serdecznej atmosferze.

Osiągnięcia i certyfikaty Macieja Kamińskiego  Specjalisty Ortopedii i Traumatologii

Doktor Kamiński dysponuje wieloma certyfikatami i dyplomami będącymi potwierdzeniem jego ponadprzeciętnych umiejętności i szerokiej wiedzy w zakresie ortopedii i traumatologii ruchu. Posiada, między innymi, Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii, jednego z najbardziej prestiżowych polskich ośrodków szkolących lekarzy w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej.

Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii Gabinet Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska