Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
14:00 - 16:30
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Do oferty gabinetu należą badania diagnostyczne oraz procedury zabiegowe z szeroko rozumianej ortopedii i traumatologii ruchu. Doktor Kamiński świadczy usługi medyczne u pacjentów z urazami i chorobami aparatu ruchu. Przeprowadza USG ortopedyczne.

W gabinecie niezbędną opiekę medyczną otrzymają pacjenci z dysfunkcjami stawu kolanowego, biodrowego, skokowego oraz barkowego. Wdraża leczenie zachowawcze oraz przeprowadza operacje, wykorzystując małoinwazyjne techniki endoskopowe. W jego ofercie znalazły się m.in. zabiegi artroskopowe oraz endoprotezoplastyka stawów.

Zachęcamy do zapoznania się z listą wykonywanych przed doktora Kamińskiego zabiegów. Szczegóły poniżej, w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Maciej Kamiński Lekarz Specjalista Ortopedii i Traumatologii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska