poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Wnętrza, wystrój MaD Clinic Recepcja, poczekalnia MaD Clinic Gabinet zabiegowy MaD Clinic Wygląd zewnętrzny MaD Clinic Gabinet zabiegowy MaD Clinic Gabinet zabiegowy MaD Clinic Przychodnia MaD Clinic

Informacje ogólne o MaD Clinic

MaD Clinic to nowoczesna klinika świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie laseroterapii, dermatologii oraz dermatochirurgii, a także medycyny estetycznej. Wcielamy w życie ideę leczenia zintegrowanego. Sukcesywnie śledzimy rozwój technologii i medycyny oraz zmieniające się trendy. Kładziemy nacisk na Państwa komfort i bezpieczeństwo – wykonujemy zabiegi za pomocą sprawdzonych preparatów i nowoczesnych sprzętów, przy zastosowaniu małoinwazyjnych metod.

W ramach medycyny estetycznej oferujemy pacjentom zabiegi preparatami na bazie kwasu hialuronowego, które skutecznie wypełniają zmarszczki, korygują owal twarzy oraz nawilżają skórę. Kwas hialuronowy stosujemy również przy powiększaniu i modelowaniu ust. Ponadto przeprowadzamy zabiegi za pomocą toksyny botulinowej, której działanie pozwala usunąć zmarszczki mimiczne twarzy.

Wśród zabiegów o działaniu odmładzającym należy wymienić także mezoterapię igłową oraz peelingi chemiczne. Poza odżywieniem i regeneracją skóry mezoterapia znajduje zastosowanie w leczeniu łysienia i wypadania włosów. Prócz indywidualnie dobieranych preparatów wykorzystujemy również autologiczne metody m.in. osocze bogatopłytkowe (PRP), komórki macierzyste które wpływają na poprawę jędrności, elastyczności i sprężystości skóry. To zabiegi o silnym działaniu rewitalizującym.

Polecamy także popularny w naszej klinice niechirurgiczny lifting twarzy za pomocą nici liftingujących PDO. 

W ofercie MaD Clinic znają Państwo zabiegi na ciało. Cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej, pajączki czy drobne żylaki nie będą już stanowić problemu. U osób pragnących pozbyć się lokalnych otłuszczeń wykonujemy lipolizę iniekcyjną, czyli zabiegi usuwania tłuszczu za pomocą iniekcji. Rozstępy, pajączki czy niechciane tatuaże usuwamy wysokiej klasy laserem.

Zajmujemy się modelowaniem sylwetki. Do stosowanych przez nas metod należy m.in. lipotransfer i presoterapia. Wykonujemy zabiegi odmładzające dłonie.

Zakres usług obejmuje chirurgię estetyczną, w ramach której proponujemy Państwu blefaroplastykę – korekcję powiek górnych i dolnych. Przeprowadzamy też zabiegi rekonstrukcji płatków usznych.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje stomatologia. Zapraszamy Państwa na bezpłatne porady i przegląd, przeprowadzamy również konsultacje z naszymi specjalistami (chirurgiczna, periodontologiczna, ortodontyczna, implantologiczna).

Leczymy schorzenia zębów i przyzębia, a także odbudowujemy ubytki z użyciem nowoczesnych, sprawdzonych materiałów. Do naszego wyposażenia należy m.in. laser oraz piaskarka abrazyjna, stosowana do szybkiego opracowywania ubytku bez konieczności znieczulenia.

Przyjmujemy osoby dorosłe oraz dzieci. Przeprowadzamy lakowanie, lakierowanie i fluoryzację zębów. Małym pacjentom proponujemy także kolorowe wypełnienia zębów mlecznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Doświadczenie i wiedza – wykonaliśmy ponad 15 tysięcy zabiegów, ukończyliśmy wiele kursów i szkoleń. Mogą mieć Państwo pewność, że powierzają swoje zdrowie i urodę w dobre ręce.

  • Sukcesywnie powiększająca się oferta – wprowadzamy do oferty nowe zabiegi, aby każdy z Państwa mógł znaleźć w niej coś dla siebie.

  • Promocje – cyklicznie organizujemy akcje rabatowe i promocyjne.

  • Przyjazna atmosfera – w MaD Clinic panuje serdeczna atmosfera.

Osiągnięcia i certyfikaty MaD Clinic

MaD Clinic to nie tylko nowoczesna klinika medycyny estetycznej, to również centrum szkoleniowe dla lekarzy. Dzielimy się swoją wiedzą z innymi specjalistami, przeprowadzamy szkolenia z zakresu m.in. mezoterapii, zastosowania wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz autologicznego osocza bogatopłytkowego. Naszą misją jest promowanie idei odontojatrii – kompleksowej, zintegrowanej diagnostyki i leczenia schorzeń w obrębie twarzoczaszki, szyi oraz kręgosłupa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska