Makijaż permanentny

Synonimy: zabieg makijażu permanentnego, makijaż stały

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz makijaż permanentny? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Makijaż permanentny - informacje

Gabinet zabiegowy w Krak-Medica Gabinet zabiegowy w Krak-Medica

Makijaż, który utrzymuje się w zależności od metody 3-5 lat to makijaż permanentny. Procedura polega na wprowadzeniu do przestrzeni miedzykomórkowej naskórka nietoksycznych i niealergizujących pigmentów, które w naturalny sposób mają podkreślać kontury i czerwień wargową ust, brwi oraz linię rzęs. Rozwój mikropigmentacji oraz nowoczesna technologia pozwalają dziś na to, by zabieg wykonywać nie tylko szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie i bezboleśnie. 

Gdzie wykonać trwały makijaż?

Symetrię i charakter brwi, głębię i wyrazistość spojrzenia oraz idealny kształt i perfekcyjnie dobrany kolor ust uzyskamy korzystając z oferty wrocławskiego Gabinetu Kosmetycznego i Medycyny Estetycznej Wersal. Placówka stosuje jedną z najbezpieczniejszych metod długotrwałego makijażu – Long-Time-Liner, uzyskując międzynarodowy certyfikat Elite Lingerist®. Technika pozwala na precyzyjną korekcję niedoskonałości, poprzez odtworzenie ubytków (np. brwi) czy podkreślenie naturalnej urody m. in. stosując makijaż permanentny ContureR Makeup w przypadku osób noszących szkła kontaktowe.

Purebeau-Agi Akademia Makijażu Permanentnego w Policach to kolejna placówka, która będąc wyłącznym dystrybutorem niemieckiej firmy Purebeau na terenie Polski, specjalizuje się w makijażu permanentnym i świadczy w tym zakresie profesjonalne szkolenia.  Akademię prowadzi Agnieszka Leśniewska, trenera marki Purebeau, lingeristka, laureatka, m.in Tytułu Mistrza Kosmetyki 2009, która zabiegi realizuje w ramach Salonu kosmetycznego – Studio Piękna Agi. Ofertę stanowią medyczne barwniki Purebeau dostępne w 400 kolorach do trzech grup: brwi, ust i powiek.

Dla tych kobiet, które nie są zadowolone z efektów pracy linergistki, Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak w Warszawie oferuje zabiegi pigmentacji korygującej po źle wykonanym makijażu permanentnym. Efekt przesadnie powiększonych ust, ich asymetrię, krzywy rysunek brwi czy źle dobrane kolory to tylko niektóre procedury, jakie oferują linergistki placówki w celu przywrócenia naturalnego wyglądu. Centrum powstało w 2011 r. i oferuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego i wizażu, korzystając z produktów niemieckiej marki makijażu permanentnego Long-Time-Liner®.

Ile zapłacimy za makijaż permanentny w Polsce a ile w USA?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA

Ceny są nieporównywalnie wyższe od oferty krajowej. Jak wymienia Stephanie Drumright, wizażystka, na cenę makijażu ma wpływ przede wszystkim technika artystyczna, wykształcenie potwierdzone certyfikatem oraz doświadczenie operatora. Według tego, koszty mogą się kształtować między 500-900 $ (1,900-3,420 zł) za eyeliner w Nowym Jorku (lub Beverly Hills) czy 300-500 $ (1,140-1,900 zł) w Mississippi. Usta w jednolitym kolorze to koszt około 700 $ (2,660 zł). 

Makijaż permanentny - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 200 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 280 zł do 1 200 zł
 • Łódź od 200 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 350 zł do 1 000 zł
 • Gdynia od 300 zł do 1 400 zł
 • Lublin od 300 zł do 900 zł
 • Poznań od 350 zł do 1 150 zł
 • Katowice od 200 zł do 1 050 zł
 • Wrocław od 350 zł do 1 000 zł
 • Józefów od 450 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.