Makijaż permanentny Sopot i okolice

Synonimy: zabieg makijażu permanentnego, makijaż stały

Bezpośrednio w Sopocie nie dysponujemy placówką wykonującą makijaż permanentny, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Sopotu. Makijaż permanentny można przeprowadzić m.in. w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia Rumia (18 km od Sopotu) w cenie 399 zł lub w Klinika Urody Lorenzo Coletti Gdańsk w Gdańsku (11 km od Sopotu) gdzie cena za makijaż permanentny wynosi 399 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa makijaż permanentny w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska