ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej oraz laseroterapii. Pomagamy pacjentom pozbyć się nie tylko szpecących, lecz również niebezpiecznych dla zdrowia schorzeń skórnych, a także dbamy o młody i zdrowy wygląd. Nasi specjaliści podejmują walkę z upływającym czasem za pomocą preparatów z botoksem oraz kwasem hialuronowym. Stosują także nici liftingujące PDO, które stanowią rusztowanie dla skóry, dzięki czemu jest napięta, jędrna, a zmarszczki wygładzone.

Przeprowadzają zabiegi z wykorzystaniem laserów, dzięki którym usuwają przebarwienia skórne i zmiany (także nowotworowe) oraz blizny. Prócz tego pomagają pacjentom pozbyć się nadpotliwości, trądziku i problemu wypadania włosów bądź nadmiernego owłosienia. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MySkin Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska