r
5,0 / 5  - 1 ocena »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik MySkin Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w MySkin Clinic

Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej oraz laseroterapii. Pomagamy pacjentom pozbyć się nie tylko szpecących, lecz również niebezpiecznych dla zdrowia schorzeń skórnych, a także dbamy o młody i zdrowy wygląd. Nasi specjaliści podejmują walkę z upływającym czasem za pomocą preparatów z botoksem oraz kwasem hialuronowym. Stosują także nici liftingujące PDO, które stanowią rusztowanie dla skóry, dzięki czemu jest napięta, jędrna, a zmarszczki wygładzone.

Przeprowadzają zabiegi z wykorzystaniem laserów, dzięki którym usuwają przebarwienia skórne i zmiany (także nowotworowe) oraz blizny. Prócz tego pomagają pacjentom pozbyć się nadpotliwości, trądziku i problemu wypadania włosów bądź nadmiernego owłosienia.