ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka MySkin Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"MySkin Clinic to placówka dermatologii estetycznej i laserowej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, dzięki którym usuwa zmiany naczyniowe, pigmentowe i skórne. Stosuje nowoczesne metody odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu. W tej klinice najczęściej umawiamy do Pani dr Livii Duszkiewicz. Zgodnie z opiniami jej klientów jest bardzo fachowa, to świetny lekarz, profesjonalista, a do tego pełen zrozumienia w stosunku do pacjenta. Po krótkiej rozmowie zaraz wiadomo, że trafiło się pod ,,dobre skrzydła''. Klient otrzymuje pełną informację o sposobach leczenia oraz rekomendację podejścia do procesu leczenia holistycznie. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo." - Olga D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Michał
5.0
Michał
Dodano: 27 czerwca 2017
Zabieg:
Prosaki - usuwanie laserem (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Livia Duszkiewicz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska