4,7 / 5  - 130 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Medical Margaret Spa w Łodzi, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medical Margaret Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Medical Margaret Spa

Medical Margaret Spa to ekskluzywny ośrodek, w którym pacjenci w komfortowych wnętrzach mogą poddać się szeregowi zabiegów upiększających i odżywiających skórę. W ramach usług z zakresu medycyny estetycznej oferujemy pacjentom laserowy lifting z użyciem amerykańskiego lasera Pearl typu Fraxel oraz laserowe usuwanie naczynek systemem Varilite. Wykonujemy peelingi lekarskie i lipolizę.

Przeprowadzamy zabiegi powiększania i modelowania ust, pracując na preparatach sprawdzonych renomowanych firm na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z użyciem Botoxu, Radiesse oraz mezoterapii i wolumetrii z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

W ramach medycyny estetycznej przeprowadzamy zabiegi z użyciem nici hialuronowych PDO i Siluette.

W ramach zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej wykonujemy korekcje powiek dolnych górnych, usuwamy blizny, wykonujemy operacje powiększania piersi i liposukcję wodną Body-Jet.

W zakresie dermatochirurgii wykonujemy laserowe oraz klasyczne zabiegi usuwania zmian skórnych różnej etiologii. Wykonujemy zabiegi dermatochirurgiczne u dzieci i dorosłych, przeprowadzając je w znieczuleniu miejscowym. Każda zmiana skórna przed usunięciem jest badana przez lekarza makroskopowo i palpacyjnie oraz za pomocą dermatoskopu. Następnie specjalista kwalifikuje pacjenta do odpowiedniego dla niego zabiegu usunięcia zmiany. Dysponujemy salą zabiegową oraz wysokiej klasy sprzętem medycznym przeznaczonym do usuwania łagodnych zmian skórnych metodą elektrokoagulacji i laserami. W przypadku zmian skórnych wymagających tradycyjnego wycięcia chirurgicznego oferujemy możliwość wykonania badania histopatologicznego. Wykonujemy zabiegi usunięcia znamion, brodawek wirusowych, kurzajek, brodawek łojotokowych oraz zmian nowotworowych.

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu makijażu permanentnego Conture Make-Up Long-Time-Liner. Profesjonalnie przedłużamy rzęsy.

Posiadamy zróżnicowaną ofertę zabiegów wysmuklających sylwetkę i redukujących cellulit – LipoRadiologie oraz Endermologie, a także drenaż limfatyczny przy pomocy urządzenia Slyde-Styler.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z terapii łączonej i poddać się serii zabiegów wykonywanych przy użyciu ekskluzywnych kosmetyków, udać się do sauny i na basen. Oferujemy też bicze szkockie, Aqua Aerobik oraz szereg masaży (w tym klasyczny, wyszczuplający i masaż kamieniami).

Co leczymy

W naszej klinice zajmujemy się nie tylko korygowaniem niedoskonałości wyglądu i poprawą urody odwiedzających nas osób. Pomagamy im również pozbyć się kompleksów związanych z różnego typu schorzeniami. Udzielamy porad lekarskich z zakresu leczenia chorób dermatologicznych u dzieci i dorosłych. Pomagamy pacjentom w przypadku trądziku pospolitego i różowatego, łojotokowego zapalenia skóry i łuszczycy . Leczymy grzybice skóry, choroby wirusowe i bakteryjne oraz alergie skórne.

Zajmujemy się także leczeniem chorób włosów, stosując terapie łączone z wykorzystaniem metod zabiegowych oraz farmakoterapii.

Pomagamy pacjentom pozbyć się kompleksów związanych z różnego typu schorzeniami skóry. Między innymi, leczymy nadmierną potliwość, rozstępy, a także usuwamy przebarwienia skórne przy zastosowaniu preparatu Cosmelan oraz Amelania.

W Medical Margret Spa leczymy miejscowe otłuszczenie z wykorzystaniem liposukcji wodnej Body Jet.

Korygujemy opadające powieki górne i dolne, wykonując precyzyjne zabiegi okuloplastyki.

Zajmujemy się także niechirurgicznym leczeniem zmarszczek z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego znanych i renomowanych firm na całym świecie.

Przyjmujemy również pacjentów wymagających leczenia okulistycznego.

Przeprowadzamy autorefraktometrię i perymetrię komputerową. Oferujemy badanie odcinka przedniego, dna oka oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego. Wykonujemy zabiegi usuwania gradówki, włókniaków kaszaków i kępek żółtych w obrębie powiek. Leczymy zwyrodnienie plamki związane z wiekiem, wykonując iniekcje doszklistkowe preparatu Lucentis. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również dobór miękkich soczewek kontaktowych oraz okularów korekcyjnych.