poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 19:00

W sposób kompleksowy dbamy o urodę i dobre samopoczucie naszych gości. Proponujemy Państwu zabiegi i rytuały na ciało oraz zabiegi pielęgnujące skórę twarzy. Przygotowaliśmy propozycje dla różnych typów cery, aby każdy z gości znalazł w naszej ofercie coś dla siebie. Wykonujemy zabiegi o działaniu oczyszczającym, nawilżającym czy liftingującym. Wykonujemy masaże, ponadto przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp.

Poniżej znajdą Państwo pełną ofertę naszego salonu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Medycyna estetyczna

Masaże

Zabiegi SPA

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Marina Day Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska