Mariposa Med-Spa - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

W naszej klinice kompleksowo dbamy o wygląd pacjentów. Przygotowaliśmy bogatą ofertę z zakresu medycyny oraz ginekologii estetycznej. Wykonujemy szereg procedur rewitalizujących skórę miejsc intymnych, a także redukujących niedoskonałości i urazy pochwy oraz krocza powstałe w wyniku przebytych porodów bądź będących skutkiem starzenia się organizmu.

Przeprowadzane przez nas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pomogą skutecznie pozbyć się zmarszczek, asymetrii oraz poprawić znacząco kondycję skóry. Posiadamy szeroką ofertę zabiegów niwelujących niedoskonałości skóry twarzy, jak i całej sylwetki.

Wykonujemy zabiegi pielęgnujące skórę twarzy i ciała. Korzystamy z najnowocześniejszych systemów laserowych oraz preparatów znanych marek.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej kliniki, która znajduje się w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Mariposa Med-Spa.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Mariposa Med-Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska