Bezpośrednio Stara Iwiczna nie dysponujemy placówką wykonującą masaże, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 43 innych klinik z okolicy Stara Iwiczna. Masaże można przeprowadzić m.in. w Carolina Medical Center w Warszawie (16 km od Stara Iwiczna) lub w Holistic Clinic w Warszawie (16 km od Stara Iwiczna). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Warszawaul. Komisji Edukacji Narodowej 97

LinMed

  • Masaż klasyczny (ręczny) 120 zł
  • Masaż leczniczy kręgosłupa (ręczny) od 70 zł
  • Masaż segmentarny (ręczny) 70 zł
  • Masaż limfatyczny ręczny 70 zł
  • Konsultacja fizjoterapeutyczna (przedzabiegowa) zadzwoń
Wczytaj więcej wyników

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska