ocena 4.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
nieczynne
środa
19:00 -
czwartek
nieczynne
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Sala operacyjna MD Medica Recepcja, poczekalnia MD Medica Recepcja, poczekalnia MD Medica Aparatura, sprzęt zabiegowy MD Medica Kadra MD Medica Wyposażenie MD Medica Zabiegi wykonywane są m.in. w Puckim Centrum Medycznym Zabiegi wykonywane są m.in. w Puckim Centrum Medycznym Zabiegi wykonywane są m.in. w Puckim Centrum Medycznym Zabiegi wykonywane są m.in. w Puckim Centrum Medycznym MD Medica - logo

Informacje ogólne o MD Medica

NZOZ MD Medica to nowoczesna spółka medyczna, której oferta jest skierowana do osób wymagających specjalistycznego leczenia na najwyższym poziomie. Nasza działalność skupia się na chirurgii oraz ortopedii. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, pragnąc ułatwić im dostęp do najnowszych technik zabiegowych i innowacyjnych metod leczenia – zwłaszcza w dobie trudności w służbie zdrowia i długiego oczekiwania na zabiegi. W naszej placówce zapewniamy leczenie szybkie i skuteczne, bez konieczności przechodzenia zbędnych procedur po terapii.

Jak sami o sobie mówimy, nasz ośrodek to „Klinika dnia jednego”. Oznacza to, że nasi pacjenci mogą liczyć na krótki czas terapii, unikając dzięki temu kosztownej i długotrwałej rehabilitacji. Oferta, jaką przygotowaliśmy, umożliwia nam interdyscyplinarne podejście do potrzeb leczących się u nas osób i zapewnienie im kompleksowej opieki.

Nieustannie się rozwijamy, stopniowo poszerzając zakres świadczonych usług medycznych. Powiększa się również obszar naszej działalności. W ofercie MD Medica znajduje się, między innymi, alloplastyka stawu kolanowego i biodrowego oraz alloplastyka short stem stawu biodrowego. Przeprowadzamy zabiegi artroskopowe stawów: skokowego, barkowego i kolanowego. Zajmujemy się mikrochirurgią ręki oraz kompleksowym leczeniem urazów kończyn dolnych i górnych. Leczymy halluksy (również bezgipsowo). Nasi specjaliści zajmują się szyciem łąkotki, a także wykonują złożone zabiegi rekonstrukcji więzadła krzyżowego.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje terapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Przy pomocy osocza stymulujemy procesy gojenia urazów więzadeł i ścięgien. Stosowana przez nas technika cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa, ponieważ pacjentowi podaje się kondensat przygotowany na bazie jego własnej krwi.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by pacjenci czuli się w naszej klinice w pełni swobodnie i bezpiecznie. Na konsultacje zapraszamy ich do przychodni mieszczącej się przy ulicy Klinicznej 1B w Gdańsku, natomiast zabiegi przeprowadzamy w kilku placówkach, w tym w Puckim Centrum Medycznym (ul. I Armii Wojska Polskiego 16). W tej placówce chorzy mają zapewnione komfortowe warunki zarówno leczenia, jak i samego pobytu. Ośrodek oferuje im, między innymi, przytulne jednoosobowe sale pozabiegowe z własnym węzłem sanitarnym, bogate wyposażenie w postaci najwyższej klasy aparatury medycznej, a także profesjonalną i sympatyczną opiekę zespołu medycznego.

Zabiegi operacyjne przeprowadzamy również w Szpitalu Jantar (w Jantarze) oraz w ośrodku na Placu Kaszubskim 1 w Gdyni.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.