ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Oferta świadczonych przez nas usług medycznych jest bardzo bogata. Wykonujemy operacje w zakresie ortopedii (ze szczególnym uwzględnieniem biodra i kolana), a także chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Przeprowadzamy również zabiegi w obrębie neurochirurgii, laryngologii, ginekologii, urologii i okulistyki

W zakres wykonywanych przez nas usług z dziedziny urologii wchodzi ureterorenoskopia (URS). Nasi okuliści operują zaćmę z wszczepieniem sztucznej soczewki. Bogatą gamę świadczonych przez nas usług zamyka chirurgiczne leczenie w zakresie ginekologi.

Oferujemy również diagnostykę, w tym pełną gamę badań USG oraz rezonans magnetyczny.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MedPolonia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska