Med & Spa - cennik

poniedziałek
nieczynne
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Dbamy o piękny, zdrowy i młody wygląd pacjentów oraz ich dobre samopoczucie. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów estetycznych. Modelujemy sylwetkę, usuwamy zmarszczki, przebarwienia, rozstępy czy cellulit. Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii znajdą Państwo wśród naszych propozycji usługi dermatologiczne. Przeprowadzamy diagnostykę chorób skóry i paznokci oraz wykonujemy zabiegi podologiczne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Prezentowany cennik Centrum Urody i Zdrowia "Med&Spa" jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska