5,0 / 5  - 181 ocen »
Recepcja, poczekalnia Medestetis Widok ogólny Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Recepcja, poczekalnia Medestetis Recepcja, poczekalnia Medestetis Recepcja, poczekalnia Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Gabinet zabiegowy Medestetis Certyfikaty, dyplomy Medestetis Certyfikaty, dyplomy Medestetis Recepcja, poczekalnia Medestetis Recepcja, poczekalnia Medestetis Recepcja, poczekalnia Medestetis Medestetis Instytut Medycyny Estetycznej - logo

Informacje ogólne o Instytucie Medycyny Estetycznej MEDESTETIS

Warszawski Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS to specjalistyczna placówka oferująca pacjentom szeroki zakres innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii, które  poprawiają wygląd, likwidują niedoskonałości skóry, zwalczają pierwsze oznaki jej starzenia się oraz przywracają pacjentom młody i atrakcyjny wygląd. Nasz Instytut posiada doświadczony i znakomicie wykształcony personel medyczny, w skład którego wchodzi dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda oraz wysokiej klasy nowoczesny sprzęt medyczny, dzięki któremu możemy zaoferować pacjentom nowoczesne metody terapeutyczne i innowacyjne zabiegi.

Wiemy, jak pozbyć się pierwszych oznak starzenia się skóry, które niekorzystnie wpływają na Państwa wizerunek i samopoczucie oraz pomóc w likwidacji kłopotliwych dolegliwości (nadpotliwość, migreny, bruksizm czy nadmierne wypadanie włosów). W tym celu oferujemy szereg łączonych procedur pozwalających przywrócić Państwu młody i atrakcyjny wygląd. W walce ze zmarszczkami korzystamy z toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia, a także z osocza bogatopłytkowego, powstałego na bazie krwi pobranej od pacjenta.

W celu wymodelowania owalu twarzy polecamy zabiegi z zastosowaniem nici liftingujących PDO (lub biowchłanialnych nici Sillhouette Soft), które pomagają wymodelować twarz, unieść brwi i pozbyć się zmarszczek bądź odmłodzić okolice oczu. Nici liftingujące dodatkowo stymulują organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych, które odpowiadają za sprężystość i elastyczność skóry.  Taki zabieg to prosty sposób na szybką poprawę wyglądu twarzy i kondycji skóry.

W ofercie MEDESTETIS posiadamy szeroki wybór zabiegów rewitalizujących, odmładzających i eliminujących niedoskonałości skóry (blizny, rozstępy, cellulit czy nieestetyczne pajączki) z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury medycznej. W naszym posiadaniu znajduje się multiplikacyjna platforma laserowa Harmony XL Alma Lasers, dzięki której możemy przeprowadzać zabiegi dermatologiczne i estetyczne w oparciu o moc światła, lasera i ultradźwięków oraz specjalistycznych głowic aplikacyjnych.

Przeprowadzamy procedurę iPIXEL™, czyli ablacyjnego resurfacingu wszystkich warstw skóry, osiągając dzięki temu rezultat w postaci jej odmłodzenia, odbudowy i poprawy nawilżenia. Zabieg pozwala na zlikwidowanie widocznych zmarszczek, poprawę kondycji skóry oraz likwidację blizn, rozstępów, cellulitu czy przebarwień. Nie jest procedurą bolesną, ale w trakcie zabiegu można zastosować krem znieczulający lub znieczulenie miejscowe.

W celu zniwelowania pierwszych oznak fotostarzenia się skóry (zmarszczek, blizn, przebarwień) wykonujemy zabieg w technologii ClearLift™ z wykorzystaniem wiązki lasera Nd:YAG o mocy 1064/532nm. Pozwala ona na nieablacyjne odmłodzenie głębszych warstw skóry, bez ingerencji czy uszkodzeń jej powierzchni. Wiązka lasera o odpowiednio dobranej mocy uszkadza komórki w głębszych warstwach skóry, rozpoczynając proces odbudowy i powstawania nowych włókien kolagenowych. W rezultacie skóra jest bardziej rozświetlona, jędrniejsza, a zmarszczki ulegają widocznemu spłyceniu.    

Aby w sposób nieinwazyjny pozbyć się rumienia, trądziku różowatego czy przebarwień, wykonujemy zabieg Dye-VL™. Procedura wywołuje termiczne uszkodzenie komórek, w których nagromadziła się melanina lub hemoglobina, poprzez wiązkę światła o mocy 500-600 nm, uchodzącą za najbezpieczniejszą dla skóry. Zabieg sprawdza się w przypadku skóry płytko unaczynionej, wykazującej skłonności do zmian pigmentacyjnych.

W ofercie Instytutu znajdują się również procedury pozwalające na usunięcie tatuażu czy makijażu permanentnego za pomocą technologii Q-switch, która poprzez wykorzystanie energii o dużej gęstości rozbija barwik na mniejsze cząsteczki, jakie później są usuwane z organizmu. Ilość zabiegów jest uzależniona od powierzchni tatuażu i ilości użytego barwnika.

Pacjentom, którzy chcą usunąć zbędne owłosienie z dowolnej partii ciała, rekomendujemy zabiegi epilacji przy użyciu nowoczesnego lasera  Palomar Vectus. Dzięki jego zaawansowanej technologii pacjenci nie odczuwają dyskomfortu w czasie zabiegu, który przebiega szybko i, co najważniejsze, skutecznie. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte około 30% włosów w fazie wzrostu, a te odrastające są mniejsze, cieńsze i dużo słabsze.  Aby całkowicie pozbyć się owłosienia, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów.

W celu pozbycia się tkanki tłuszczowej oferujemy pacjentom zabiegi lipolizy, czyli nieinwazyjne procedury usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała za pomocą iniekcji ze specjalnych preparatów. Na skutek ich działania tłuszcz zostaje uwolniony z komórek i przetransportowany do wątroby, skąd później zostaje bezpiecznie wydalony. Aby utrzymać efekt zabiegu, zaleca się wykonanie serii masaży i drenażu limfatycznego oraz przestrzeganie późniejszych zaleceń lekarza.

W MEDESTETIS zajmujemy się także zabiegami lipotransferu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej w wybrane partie ciała celem ich wymodelowania. W ten sposób można wypełnić zmarszczki oraz bruzdy w okolicach twarzy, dokonać korekty ust czy wymodelować policzki. Metoda jest szczególnie rekomendowana pacjentom obawiającym się iniekcji z użyciem innych substancji. Wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej eliminuje ryzyko alergii bądź innego rodzaju komplikacji.

Pacjentkom chcącym odmłodzić i ujędrnić okolice miejsc intymnych (w tym dokonać korekty warg sromowych) oferujemy zabiegi rewitalizacji miejsc intymnych przy użyciu preparatów stworzonych na bazie kwasu hialuronowego. Przywracają one skórze właściwe napięcie, nawilżenie i pobudza fibroblasty do produkcji naturalnego kolagenu. Przywraca skórze właściwe napięcie, nawilżenie i pobudza fibroblasty do produkcji naturalnego kolagenu. Efekt jest widoczny już po kilku dniach i utrzymuje się około dwóch lat.

W ofercie Instytutu znajdują się również zabiegi mezoterapii igłowej, peelingi medyczne i zabiegi depigmentacyjne (Cosmelan, Dermamelan). Pacjenci mają także możliwość skorzystania ze specjalistycznych masaży wykonywanych przy użyciu aparatu Cellu M6 Endermolab®  do próżniowego masażu twarzy (Endermolift) oraz całego ciała (Lipomassage).

Ofertę Instytutu Medycyny Estetycznej MEDESTETIS uzupełniają zabiegi skleroterapii skierowane do pacjentów borykających się z problemami naczyniowymi (nieestetyczne pajączki) oraz chirurgiczne usuwanie zmian skórnych (wraz z badaniem histopatologicznym usuwanych zmian) pod okiem lekarza specjalisty z danej dziedziny.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS to nowoczesna placówka medyczna, która posiada w swoim wyposażeniu niezbędną aparaturę medyczną, pozwalającą na przeprowadzenie szeregu zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii czy dermatologii. W naszym posiadaniu znajduje się, między innymi:

  • platforma laserowa Harmony XL firmy Alma Lasers – aparat umożliwiający wykonanie szeregu zabiegów dermatologicznych i estetycznych. Posiada różne głowice aplikacyjne oraz wykorzystuje różnorodne technologie (laser, ultradźwięki, światło), co pozwala na wykonanie zabiegów, w tym resurfacingu skóry (iPIXEL), likwidacji przebarwień (Dye-VL), usuwania tatuaży (Q-switch) czy też fotoodmładzania skóry i eliminowania zmarszczek, blizn oraz przebarwień (ClearLift),
  • laser Palomar Vectus – laser diodowy do szybkiej i trwałej epilacji zbędnego owłosienia. Jego skuteczność zapewnia zastosowanie opatentowanej technologii Photon Recycling. Efektywność zabiegów z użyciem systemu jest potwierdzona szeregiem badań klinicznych. Jako jedyny system laserowy na świecie, Palomar Vectus posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze, rozpoznający indywidualne właściwości skóry,
  • aparat Cellu M6 Endermolab®  firmy LPG –  połączone ze specjalistycznym łóżkiem urządzenie przeznaczone do zabiegów na twarz (Endermolift) oraz ciało (Lipomassage), polegające na endomasażu tkanki łącznej i mięśniowej,
  • Secret 2.0 – urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji (RF) mikroigłowej. Stosowane w zabiegach redukcji zmarszczek, rewitalizacji skóry, sprawdza się również w likwidacji blizn i rozstępów,

  • Ultraskin II Absolute – urządzenie do niechirurgicznego liftingu skóry oraz do modelowania sylwetki. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu energii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU) do poprawy elastyczności i jędrności skóry,

  • GeneO – aparat przeznaczony do zabiegów rewitalizacji skóry 3 w 1 (złuszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianie substancji odżywczych i naturalne dotlenienie). Wykorzystuje się go w pielęgnacji skóry, wykazuje się dużą skutecznością także w redukcji przebarwień.

Udogodnienia dla pacjentów

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS to nowoczesna placówka, którą oddaliśmy do Państwa użytku w 2016 roku. Wnętrza zostały zaprojektowane i urządzone tak, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo zarówno podczas oczekiwania na konsultacje, jak i w trakcie zabiegów. Nasz personel to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania profesjonalistów, którzy są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie. Oferujemy wygodne sposoby rejestracji – zarówno telefonicznej, jak i elektronicznej.

Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis Gabinet Medestetis