Medestetis - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS oferuje pacjentom szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii, wykonywanych przy użyciu nowoczesnej aparatury i sprawdzonych preparatów medycznych. Pomagamy w zwalczeniu niedoskonałości skóry, w walce z bliznami, przebarwieniami i cellulitem oraz w pozbyciu się oznak starzenia się skóry. Oferujemy szereg zabiegów z użyciem nowoczesnej platformy laserowej Harmony XL Alma Lasers, która pozwala na rewitalizację i odmłodzenie skóry, pozbycie się niedoskonałości, zbędnego owłosienia czy oznak starzenia się skóry. Pomagamy pacjentom w walce z nadmierną tkanką tłuszczową (lipliza) oraz wykonujemy zabiegi lipotransferu. Oferujemy zabiegi depigmentacyjne, mezoterapię igłową, profesjonalne peelingi medyczne oraz specjalistyczne masaże próżniowe i zabiegi pozwalające na usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą lasera.

Nasz Instytut oferuje także pomoc pacjentom w walce z nadpotliwością, migrenami i bruksizmem poprzez zastosowanie iniekcji toksyny botulinowej. Świadczymy również usługi z zakresu dermatochirurgii, w tym usuwanie zmian skórnych czy zabiegi skleroterapii.
Szczegółową ofertę świadczonych przez nas procedur medycznych znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska