5,0 / 5  - 181 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Celem oferowanego przez nas leczenia jest, między innymi, piękna, zdrowa skóra oraz smukła sylwetka. W naszej klinice skutecznie pozbędą się Państwo zbędnej tkanki tłuszczowej, usuną cellulit i nieestetycznie wyglądające rozstępy oraz blizny. Zajmujemy się intensywnym nawilżaniem i pielęgnacją skóry twarzy oraz całego ciała.

Wykorzystując preparat Sculptra™ (na bazie kwasu polimlekowego) jesteśmy w stanie przywrócić twarzy utraconą objętość, wymodelować jej owal oraz ujędrnić i uelastycznić skórę. Wykonujemy zabiegi mezoterapii w celu odmłodzenia wyglądu pacjentów, a także lipoterapię oraz skleroterapię (zamykanie naczynek). Oferujemy Państwu peelingi medyczne i kawitacyjne.

Dobrodziejstwom medycyny estetycznej zawdzięczamy skuteczną terapię wypadania włosów, leczenie nadpotliwości oraz bruksizmu  choroby polegającej na mimowolnym zaciskaniu szczęk i zgrzytaniu zębami.

Poniżej znajdą Państwo szczegółową ofertę naszego Instytutu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.