Medestetis - cennik

poniedziałek
12:00 - 20:00
wtorek
12:00 - 18:00
środa
12:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Celem oferowanego przez nas leczenia jest, między innymi, piękna, zdrowa skóra oraz smukła sylwetka. W naszej klinice skutecznie pozbędą się Państwo zbędnej tkanki tłuszczowej, usuną cellulit i nieestetycznie wyglądające rozstępy oraz blizny. Zajmujemy się intensywnym nawilżaniem i pielęgnacją skóry twarzy oraz całego ciała.

Wykorzystując preparat Sculptra™ (na bazie kwasu polimlekowego) jesteśmy w stanie przywrócić twarzy utraconą objętość, wymodelować jej owal oraz ujędrnić i uelastycznić skórę. Wykonujemy zabiegi mezoterapii w celu odmłodzenia wyglądu pacjentów, a także lipoterapię oraz skleroterapię (zamykanie naczynek). Oferujemy Państwu peelingi medyczne i kawitacyjne.

Dobrodziejstwom medycyny estetycznej zawdzięczamy skuteczną terapię wypadania włosów, leczenie nadpotliwości oraz bruksizmu  choroby polegającej na mimowolnym zaciskaniu szczęk i zgrzytaniu zębami.

Poniżej znajdą Państwo szczegółową ofertę naszego Instytutu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska