ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W Centrum Medycznym Medgart pacjenci mogą skorzystać z wizyty u wybitnych lekarzy w poradniach chirurgii onkologicznej, neurochirurgicznej i poradni leczenia żywieniowego oraz leczenia bólu. Oferujemy konsultacje z wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie gastroenterologii, psychiatrii i psychologii. Na pacjentów czeka również profesjonalny dietetyk oraz lekarz internista.

W ofercie naszej placówki znajduje się szeroka gama zabiegów ambulatoryjnych. Na pomoc mogą liczyć osoby wymagające wycięcia znamion skórnych, guzów tkanki podskórnej oraz skóry, a także kobiety z nienowotworowymi guzami piersi, takimi jak gruczolaki czy gruczolakowłókniaki. W Centrum Medycznym Medgart wykonujemy również biopsje chirurgiczne węzłów chłonnych oraz diagnostyczne biopsje gruboigłowe guzów piersi i tkanki podskórnej.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Ortopedia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medgart Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska