r
4,8 / 5  - 90 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medi Art Institute jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medi Art Institute

Nasza placówka specjalizuje się w stomatologii oraz medycynie estetycznej. Odwiedzającym nas pacjentom oferujemy nowoczesne zabiegi z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, takich jak licówki porcelanowe, korony pełnoceramiczne oraz mosty adhezyjne. Przeprowadzamy zabiegi wybielania zębów przy pomocy lampy plazmowej i nakładek, a także wypełniamy ubytki spowodowane próchnicą. Oferujemy protezy całkowite i szkieletowe, które zalecamy pacjentom z rozległymi brakami w uzębieniu. Osoby z nieprawidłowym zgryzem mogą skorzystać z naszej oferty leczenia ortodontycznego – w jego trakcie wykorzystujemy przeźroczyste nakładki Clear Aligner. Posiadamy nowoczesną aparaturę medyczną, dzięki której możemy przeprowadzać zabiegi z zakresu implantologii i chirurgii.

Zakres wykonywanych przez nas usług z dziedziny medycyny estetycznej jest niezwykle szeroki. Dysponujemy preparatem Aquafilling, dzięki któremu możemy modelować pośladki oraz powiększać piersi. Odmładzamy, wygładzamy i intensywnie odżywiamy skórę pacjentów na wiele sposobów. Wykorzystujemy w tym celu produkty renomowanych marek oraz zaawansowaną technologicznie aparaturę medyczną. Spłycamy zmarszczki mimiczne poprzez iniekcje toksyny botulinowej, zaś zmarszczki dynamiczne korygujemy przy pomocy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy resurfacing laserowy, mikrodermabrazję diamentową oraz oxybrazję. Paletę zabiegów odmładzających wykonywanych w naszym ośrodku wzbogaca thermolifting i wolumetria twarzy.

Poszerzyliśmy naszą ofertę o liposukcję strzykawkową kaniulą Millenium, w trakcie której modelujemy okolice brzucha, ramion i ud. Odżywiamy skórę i przywracamy jej jędrność, stosując szereg peelingów i masaży. Modelujemy sylwetkę dzięki lipolizie iniekcyjnej oraz laserowej, posługujemy się również aparaturą do liposukcji ultradźwiękowej. Odwiedzający nas pacjenci uzyskają także poradę w kwestii prawidłowego odżywiania się – współpracujemy z dyplomowanym dietetykiem i naturoterapeutą. 

Co leczymy

Medi Art Institute pomaga pacjentom uporać się z niedoskonałościami skóry i uzębienia. Leczymy zmiany próchnicze, zajmujemy się także zabiegami oczyszczania zębów z osadu, przebarwień i kamienia nazębnego. Przeprowadzamy zabiegi wybielania szkliwa. Wypełniamy pojedyncze i bardziej rozległe braki uzębienia, prócz tego leczymy schorzenia miazgi zębowej podczas zabiegów endodontycznych.

W ramach procedur z zakresu medycyny estetycznej spłycamy zmarszczki i usuwamy bruzdy. Leczymy zmiany skórne, usuwamy przebarwienia, pomagamy również pozbyć się trądziku. Mogą się do nas zgłosić osoby z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej, a także pacjentki zmagające się z cellulitem i rozstępami. Szarą i zmęczoną skórę z objawami starzenia się regenerujemy i intensywnie odżywiamy. W naszej ofercie znajduje się także terapia leczenia nadpotliwości przy pomocy ostrzykiwania botoksem rejonów ciała dotkniętych hiperhydrozą. Botox wykorzystujemy również w leczeniu bólów migrenowych.