Medi Art Institute opinie

ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
11:00 - 19:00
wtorek
11:00 - 19:00
środa
11:00 - 19:00
czwartek
11:00 - 19:00
piątek
11:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Medi Art Institute została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Medi Art Instytut to nowoczesny i luksusowy ośrodek dla najbardziej wymagających klientów. Głównym nurtem jego działalności jest poprawa wyglądu i urody z zakresu medycyny, ginekologii i stomatologii estetycznej. Założycielką Kliniki jest Dr Agnieszka Majewska, która przeprowadza rozmaite zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, wykorzystując nowoczesne i innowacyjne metody. Od lat dzieli się także wiedzą i umiejętnościami z innymi lekarzami medycyny estetycznej z całej Polski, prowadząc specjalistyczne szkolenia i kursy. Z relacji klientów, których umówiłam do tej placówki wynika, że Pani doktor to bardzo sympatyczna, kompetentna osoba. Cierpliwie i z wyrozumiałością opisuje przebieg zabiegu, uspokaja i wycisza niepokój. Zabieg przeprowadza szybko, zdecydowanie i precyzyjnie. Każdorazowo uprzedza, co zamierza robić. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna, dzięki czemu pacjenci czują się swobodnie. Terminy konsultacji są bardzo przystępne, a terminy zabiegów ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb pacjentów." - Karolina G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Vera
5.0
Vera
Dodano: 6 maja 2019
Tytuł:
"Wszystko na najwyższym poziomie"
Podejście do pacjenta bardzo dobre
Zabieg:
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (kwiecień 2019)
Lekarz:
lek. dent. Agnieszka Majewska
 
Szczegóły 
Milka
5.0
Milka
Dodano: 6 września 2018
Tytuł:
"Zabieg powiekszenia piersi"
Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pani dr Agnieszka Majewska bardzo sympatyczna, z sercem podchodzi do pacjenta. Zabieg wykonany w pełnym profesjonalizmie. Asystenki również bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Bardzo dziekuje i napewno wroce:)
Zabieg:
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (sierpień 2018)
Lekarz:
lek. dent. Agnieszka Majewska
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska