4,8 / 5   (92 oceny)

Opinie z internetu

Placówka Medi Art Institute została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 92 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,8

92 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (5 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,5 / 5  (89 ocen placówki na Google.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Medi Art Instytut to nowoczesny i luksusowy ośrodek dla najbardziej wymagających klientów. Głównym nurtem jego działalności jest poprawa wyglądu i urody z zakresu medycyny, ginekologii i stomatologii estetycznej. Założycielką Kliniki jest Dr Agnieszka Majewska, która przeprowadza rozmaite zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, wykorzystując nowoczesne i innowacyjne metody. Od lat dzieli się także wiedzą i umiejętnościami z innymi lekarzami medycyny estetycznej z całej Polski, prowadząc specjalistyczne szkolenia i kursy. Z relacji klientów, których umówiłam do tej placówki wynika, że Pani doktor to bardzo sympatyczna, kompetentna osoba. Cierpliwie i z wyrozumiałością opisuje przebieg zabiegu, uspokaja i wycisza niepokój. Zabieg przeprowadza szybko, zdecydowanie i precyzyjnie. Każdorazowo uprzedza, co zamierza robić. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna, dzięki czemu pacjenci czują się swobodnie. Terminy konsultacji są bardzo przystępne, a terminy zabiegów ustalane indywidualnie w zależności od potrzeb pacjentów."

Karolina G. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Milka
6 września 2018
5,0

Zabieg powiekszenia piersi

5,0 - Milka
Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Pani dr Agnieszka Majewska bardzo sympatyczna, z sercem podchodzi do pacjenta. Zabieg wykonany w pełnym profesjonalizmie. Asystenki również bardzo sympatyczne i opiekuńcze. Bardzo dziekuje i napewno wroce:)
Zabieg:  
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline (sierpień 2018)
Lekarz:  
lek. dent. Agnieszka Majewska
 
Szczegóły
Katarzyna S.
16 listopada 2019
5,0

Pani Doktor jest artystką o niezwykłym poczuciu smaku oraz znakomitych kompetencjach medycznych.

5,0 - Katarzyna S.
nie dotyczy
Fachowość Pań asystentek oraz Pani Doktor, przyjazna atmosfera i poważne podejście do sytuacji zabiegowej (dodatkowy lekarz "czuwający"). Dodatkowo - estetyka, kultura oraz prawdziwy artyzm w poszukiwaniu sposobów na pomoc pacjentce
Zabieg:  
Liposukcja ramion (październik 2019)
Lekarz:  
lek. dent. Agnieszka Majewska
 
Szczegóły
Vera
6 maja 2019
5,0

Wszystko na najwyższym poziomie

5,0 - Vera
Podejście do pacjenta bardzo dobre
Zabieg:  
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową (kwiecień 2019)
Lekarz:  
lek. dent. Agnieszka Majewska
 
Szczegóły