Medi-Spa - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej ofercie znajdą Panie szeroki zakres usług związanych z ginekologią, medycyną estetyczną oraz ginekologią estetyczną. Dbamy nie tylko o kobiece zdrowie, ale w bezinwazyjny sposób leczymy kompleksy oraz poprawiamy komfort życia naszych pacjentek. Z zakresu ginekologii, diagnozujemy i leczymy choroby kobiece, usuwamy nadżerki, a także przeprowadzamy niezbędne badania profilaktyczne.

Kobietom, które chcą poprawić wygląd okolic intymnych, proponujemy bezoperacyjny zabieg preparatem Desiral (na bazie kwasu hialuronowego). Procedura może być stosowana u kobiet w niemal każdym wieku, uskarżających się na suchość i podrażnienia powodujące świąd i dyskomfort, cierpiących w wyniku bolesności sromu, jak również borykających się z problemem umiarkowanego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.

Dla pacjentek chcących powiększyć biust, ale bojących się bolesnego zabiegu i blizn, mamy w ofercie bezinwazyjne modelowanie piersi preparatem Aquafilling Bodyline. Jest  to żel hydrofilowy, który składa się w 98% z soli fizjologicznej i 2%poliamidu, w związku z czym jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Wskazaniami do zabiegu jest m.in. asymetria piersi, korekta defektów biustu, np. wyrównanie ubytków po zabiegach, czy też zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi. Preparat można także stosować do korekty kształtu i wielkości pośladków oraz tkanek miękkich po zabiegach (np. liposukcji). Efekt można zaobserwować już po tygodniu od zabiegu, a utrzymuje się przez ok. 5 lat. Zaletami użycia Aquafiling  Bodyline jest jego bezpieczeństwo, efektywność i  naturalny wygląd.

W naszej ofercie posiadamy także bardzo popularny wśród gwiazd „Wampirzy lifting”, czyli zabieg biostymulacji komórek skóry wykorzystujący płytki osocza własnej krwi pacjenta. Bogata w komórki macierzyste i czynniki wzrostu krew pobudza skórę do regeneracji, dzięki czemu staje się ona widocznie młodsza, jędrniejsza i elastyczniejsza.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medi-Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.