poniedziałek
14:00 - 20:00
wtorek
14:00 - 20:00
środa
14:00 - 20:00
czwartek
14:00 - 20:00
piątek
14:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Oferta Medica Natura przygotowana została w taki sposób, aby sprostać wymaganiom pacjentów poszukujących niekonwencjonalnych, naturalnych metod leczenia stomatologicznego. Proponujemy Państwu laserową biostymulację, wolne od BPA wypełnienia światłoutwardzalne oraz bezpieczne materiały biokompatybilne. Antybiotykoterapia to dla nas ostateczność, zawsze staramy się osiągnąć zamierzony efekt terapeutyczny bez konieczności zażywania leków.

Zajmujemy się również medycyną estetyczną. W zdrowy i naturalny sposób podkreślamy piękno każdego człowieka i zatrzymujemy procesy starzenia się skóry. Korzystamy z certyfikowanych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dobieramy je w taki sposób, aby nie wywoływały reakcji alergicznych i reakcji ze strony układu odpornościowego oraz nie zawierały szkodliwych adjuwantów.

Pełną ofertę naszego gabinetu znajdą Państwo poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MEDICA NATURA - Stomatologia i Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska