5,0 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik MEDICA NATURA - Stomatologia i Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w MEDICA NATURA - Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Oferta Medica Natura przygotowana została w taki sposób, aby sprostać wymaganiom pacjentów poszukujących niekonwencjonalnych, naturalnych metod leczenia stomatologicznego. Proponujemy Państwu laserową biostymulację, wolne od BPA wypełnienia światłoutwardzalne oraz bezpieczne materiały biokompatybilne. Antybiotykoterapia to dla nas ostateczność, zawsze staramy się osiągnąć zamierzony efekt terapeutyczny bez konieczności zażywania leków.

Zajmujemy się również medycyną estetyczną. W zdrowy i naturalny sposób podkreślamy piękno każdego człowieka i zatrzymujemy procesy starzenia się skóry. Korzystamy z certyfikowanych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dobieramy je w taki sposób, aby nie wywoływały reakcji alergicznych i reakcji ze strony układu odpornościowego oraz nie zawierały szkodliwych adjuwantów.

Pełną ofertę naszego gabinetu znajdą Państwo poniżej.