Medical Clinic Podhale opinie

ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Medical Clinic Podhale została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Medical Clinic Podhale jest prywatną kliniką specjalistyczną, która zapewnia kompleksową opiekę medyczną w zakresie rehabilitacji, okulistyki, laryngologii, chirurgii naczyniowej, urologii, ortopedii, medycyny sportowej, ginekologii, dermatologii i neurologii. Klinika specjalizuje się również w medycynie laserowej. Oferuje szereg zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszej wielofunkcyjnej platformy laserowej pozwalającej na walkę z wieloma problemami skóry typu: zmarszczki, blizny, rozstępy, przebarwienia, zmiany trądzikowe, zmiany naczyniowe etc. Umawiam do kliniki kilkunastu klientów tygodniowo. Pacjenci chętnie dzielą się ze mną swoimi spostrzeżeniami czy odczuciami dotyczącymi wizyty w placówce. Wielkie wrażenie wywiera na nich zarówno bogate wyposażenie placówki, jak i jej możliwości diagnostyczne. Podkreślają, że pracuje tu wspaniała i kompetentna kadra medyczna, pod której opieką każdy czyje się bezpiecznie i komfortowo. Na zabiegi nie trzeba długo czekać, co jest dodatkowym atutem placówki. Często słyszę słowa - To klinika z misją zadbania o pacjenta." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Aneta
5.0
Aneta
Dodano: 1 sierpnia 2017
Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Klinikę
Dotyczy:
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Janusz Sroga
 
Szczegóły 
Kamil
5.0
Kamil
Dodano: 7 czerwca 2017
Wspaniały lekarz
Dotyczy:
Konsultacja urologiczna dziecięca (maj 2017)
Lekarz:
dr n. med. Michał Wolnicki
 
Szczegóły 
Jarosław
5.0
Jarosław
Dodano: 28 czerwca 2017
Jestem zadowolony. Jesteśmy umówieni na kontakt 18.07
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (czerwiec 2017)
Marcin
(Zakopane)
5.0
Marcin (Zakopane)
Dodano: 24 kwietnia 2017
Zabieg:
Wydłużenie wędzidełka prącia (kwiecień 2017)
Lekarz:
dr n. med. Sylwester Kranas
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.