ocena 4.7 / 5 (31 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
-

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu ortopedii, chirurgii ogólnej, twarzowo-szczękowej oraz plastycznej. Pomoc znajdą u nas  m.in. osoby cierpiące z powodu żylaków kończyn dolnych. Leczymy je, stosując skleroterapię, flebektomię Mullera oraz chirurgię żyły odpiszczelowej i odstrzałkowej. Rodzaj zabiegu dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Skleroterapia polega na wstrzyknięciu do wnętrza żyły specjalnego środka, dzięki któremu następuje zamknięcie światła naczynia, a żylak znika z powodu braku ciśnienia w naczyniu. Flebektomia Mullera polega na wykonaniu mikroskopijnych nacięć na nogach, przez które specjalnym haczykiem usuwa się żylaki. Trzecią z wymienionych metod stosuje się u osób, u których doszło do niewydolności zastawek żyły odpiszczelowej. Polega ona na wprowadzeniu przez specjalną igłę cewnika do podania pary wodnej w celu zamknięcia żyły.

W ramach ortopedii wykonujemy artroskopię i leczymy halluksy. Zajmujemy się urazami stawów kończyn dolnych i górnych. W obrębie chirurgii twarzowo-szczękowej oferujemy pomoc pacjentom ze złamaniami szczęki i żuchwy, przeprowadzamy operacje zatok, leczymy progenię i laterogenię, a także operujemy nowotwory twarzy i szyi. Przyjmujący w naszej klinice chirurg plastyczny wykonuje zabiegi plastyki nosa oraz korekcje opadających powiek.

Poszerzyliśmy zakres usług o medycynę estetyczną, w ramach której wykonujemy zabiegi z użyciem preparatów na bazie toksyny botulinowej. Przy jej pomocy likwidujemy zmarszczki mimiczne (szczególnie w górnej części twarzy – lwia zmarszczka, kurze łapki, czoło). Stosujemy ją również w terapii pacjentów dotkniętych problemem nadmiernej potliwości dłoni i pach. Przeprowadzamy zabiegi likwidujące zmarszczki i bruzdy przy użyciu tzw. wypełniaczy, czyli preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Wykorzystujemy je do modelowania owalu twarzy, niwelowania drobnych zmarszczek (m.in. zmarszczki palacza, śmiechowe), niewielkich ubytków skóry i bruzd, w tym nosowo-wargowych, zmarszczek marionetki, a także głębokich zmarszczek (lwia zmarszczka, fałdy nosowo-wargowe). Kwas hialuronowy jest przez nas stosowany również do powiększania i modelowania ust.

Odżywiamy i stymulujemy skórę właściwą do regeneracji dzięki mezoterapii igłowej. Zalecamy ją pacjentom pragnącym poprawić kondycję skóry, odmłodzić jej wygląd, pozbyć się cellulitu i rozstępów. Zabieg cechuje się skutecznością również w terapii osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów.

Nasza oferta obejmuje złuszczanie naskórka przy pomocy peelingów medycznych. Stosujemy je u osób wymagających wygładzenia i odświeżenia wyglądu skóry, redukcji powierzchownych przebarwień oraz zabiegu wspomagającego terapię przeciwtrądzikową. Oferujemy Retises CT, dedykowany osobom z melasmą, rozstępami i efektami fotostarzenia, oraz peeling pirogronowy, zalecany w leczeniu przebarwień, łojotoku i niewielkich zmarszczek, blizn potrądzikowych oraz trądziku zaskórnikowo-grudkowego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Noclegi, pobyty wypoczynkowe

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medicus Bonus Środa Wielkopolska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.