ocena 4.6 / 5 (57 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym ośrodku oferujemy pacjentom szereg zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii, laryngologii oraz medycyny estetycznej. Zajmujemy się także wykonywaniem usług z dziedziny Anti-Aging. Pacjenci z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej mogą przejść u nas zabieg liposukcji nutacyjnej N.I.L., natomiast osoby cierpiące na schorzenia żył czy przepukliny poddajemy leczeniu chirurgicznemu. Podczas wykonywania zabiegów chorych z przepuklinami stosujemy nowoczesne siatki przepuklinowe.

W zakres naszej działalności wchodzi również szereg usług z dziedziny laryngologii. Przeprowadzamy operacje zatok przynosowych, zajmujemy się też wykonywaniem polipektomii, septoplastyki i sinusoskopii.

Odwiedzający nas pacjenci mogą skorzystać z bogatej palety zabiegów Anti-Aging. Zajmujemy się odmładzaniem skóry przy zastosowaniu lasera frakcyjnego, zaś w ramach operacji z dziedziny chirurgii plastycznej oferujemy korekcje nosa, uszu, ust i powiek, a także modelowanie piersi.

Co leczymy

Klinika Medicus Estetic jest miejscem, w którym pacjenci znajdą pomoc w sytuacji zachorowania na niewydolność żylną oraz inne schorzenia wymagające leczenia chirurgicznego. Zajmujemy się chorobami żył, żylakami, a także przeprowadzamy zabiegi zmienionych chorobowo naczyń krwionośnych i naczyniaków. Operujemy przepukliny pachwinowe i pępkowe beznapięciowo, prócz tego leczymy niechirurgicznie otyłość.

W ramach leczenia ortopedycznego oferujemy pacjentom pomoc w przypadku cieśni nadgarstka oraz kanału nerwu łokciowego, koślawych paluchów i przeskakujących palców. Przeprowadzamy rekonstrukcje kolan, artroskopie, a także usuwamy implanty z kości.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Medicus Estetic w Tychach.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Medicus Estetic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska