4,8 / 5  - 85 opinii

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Medicus Estetic w Tychach.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medicus Estetic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Medicus Estetic

W naszym ośrodku oferujemy pacjentom szereg zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii, laryngologii oraz medycyny estetycznej. Zajmujemy się także wykonywaniem usług z dziedziny Anti-Aging. Pacjenci z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej mogą przejść u nas zabieg liposukcji nutacyjnej N.I.L., natomiast osoby cierpiące na schorzenia żył czy przepukliny poddajemy leczeniu chirurgicznemu. Podczas wykonywania zabiegów chorych z przepuklinami stosujemy nowoczesne siatki przepuklinowe.

W zakres naszej działalności wchodzi również szereg usług z dziedziny laryngologii. Przeprowadzamy operacje zatok przynosowych, zajmujemy się też wykonywaniem polipektomii, septoplastyki i sinusoskopii.

Odwiedzający nas pacjenci mogą skorzystać z bogatej palety zabiegów Anti-Aging. Zajmujemy się odmładzaniem skóry przy zastosowaniu lasera frakcyjnego, zaś w ramach operacji z dziedziny chirurgii plastycznej oferujemy korekcje nosa, uszu, ust i powiek, a także modelowanie piersi.

Co leczymy

Klinika Medicus Estetic jest miejscem, w którym pacjenci znajdą pomoc w sytuacji zachorowania na niewydolność żylną oraz inne schorzenia wymagające leczenia chirurgicznego. Zajmujemy się chorobami żył, żylakami, a także przeprowadzamy zabiegi zmienionych chorobowo naczyń krwionośnych i naczyniaków. Operujemy przepukliny pachwinowe i pępkowe beznapięciowo, prócz tego leczymy niechirurgicznie otyłość.

W ramach leczenia ortopedycznego oferujemy pacjentom pomoc w przypadku cieśni nadgarstka oraz kanału nerwu łokciowego, koślawych paluchów i przeskakujących palców. Przeprowadzamy rekonstrukcje kolan, artroskopie, a także usuwamy implanty z kości.