Medicus Estetic - lekarze

ocena 4.6 / 5 (53 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Medicus Estetic

Zespół medyczny kliniki Medicus Estetic składa się z wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalizacji. Pracownicy sukcesywnie podnoszą swoje kwalifikacje, by służyć pacjentom jak najlepszą jakością leczenia. Są członkami prestiżowych stowarzyszeń medycznych, prócz tego regularnie uczestniczą w konferencjach i zjazdach naukowych w kraju i za granicą.

Specjalista chirurgii Marek Pułtorak oraz Bartosz Pułtorak zajmują się wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, mikrochirurgii, dermatochirurgii, laseroterapii oraz medycyny estetycznej. Ponadto specjalizują się w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów liposukcji nutacyjnej (NIL) oraz w medycynie Anty-Aging.

Specjaliści ortopedii i traumatologii narządu ruchu Justyna Chmielińska oraz Ryszard Godula zajmują się leczeniem schorzeń narządu ruchu, wykonując artroskopie, rekonstrukcje kolan, a także operując cieśnie nadgarstka, kanału nerwu łokciowego i przeskakujące palce. Przeprowadzają również zabiegi chirurgiczne koślawych paluchów oraz usuwają implanty z kości.

Specjalista otolaryngologii dr n. med. Wojciech Kaniuk wykonuje endoskopowe operacje zatok przynosowych, polipektomie, septoplastyki i sinusoskopie.

Specjalista chirurgii Andrzej Tomczyk przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, takie jak korekcje nosa, powiek, ust, uszu oraz modelowanie piersi.

Czytaj więcej 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska