5,0 / 5  - 21 opinii
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicus Estetic Owczarska Klinika Medicus Estetic Owczarska

Informacje ogólne o Medicus Estetic Owczarska

Klinika Medicus Estetic mieści się w Tychach przy ul. Owczarskiej. Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, gwarantując pacjentom wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo świadczonych usług. Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości, m.in. preparatów na bazie toksyny botulinowej (BOTOX, Azallure) oraz kwasu hialuronowego (Juvederm, Restylane). Posługujemy się zaawansowaną technologicznie aparaturą medyczną, w tym systemami Cutera Excel V, Venus Legacy, Q-Switched i VPL Energist Ultra. Cechuje nas indywidualne podejście do pacjentów, co pozwala nam na zapewnienie im najwyższego komfortu przy jednoczesnym spełnieniu ich oczekiwań.

W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi odmładzające. W terapii przeciwzmarszczkowej wykorzystujemy techniki laserowe oraz mezoterapię igłową. Stosujemy preparaty z osocza bogatopłytkowego – zabiegi z ich użyciem charakteryzują się znakomitą skutecznością i przyswajalnością bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Oferujemy pacjentom usługi polegające na wypełnianiu zmarszczek zmarszczek kwasem hialuronowym oraz wygładzaniu ich za pomocą toksyny botulinowej. Kwas hialuronowy wykorzystujemy także do modelowania i powiększania ust, z kolei terapię polegającą na iniekcjach toksyny botulinowej  proponujemy osobom borykającym się z problemem nadpotliwości (hiperhydrozy).

Przeprowadzamy lipotransfer, czyli implantację tkanki tłuszczowej do miejsc  wymagających przywrócenia skórze jędrności. Lipotransfer, jako metoda bazująca na naturalnych składnikach, doskonale sprawdza się również w powiększaniu, rekonstrukcji oraz symetryzacji piersi.

Oferujemy zabiegi redukujące tkankę tłuszczową oraz cellulit. W ich trakcie wykorzystujemy m.in. system laserowy Venus Legacy oraz TMT System, doskonale sprawdzający się w terapii niwelującej nieestetyczną "skórkę pomarańczową".

Usuwamy zbędne owłosienie za pomocą lasera aleksandrytowego. Zabiegi trwale uszkadzają cebulki włosowe, przynosząc doskonały efekt estetyczny. Dysponujemy również laserem Nd:YAG, dzięki któremu m.in. usuwamy niechciane tatuaże.

Zajmujemy się leczeniem zmian trądzikowych za pomocą VPL, czyli nowszej wersji systemu IPL. Zabiegi z jego użyciem wykazują bardzo dobre rezultaty w likwidowaniu przebarwień i rumienia. Usuwamy blizny potrądzikowe, a metodę terapii dobieramy w zależności od stopnia zaawansowania zmian, często kojarząc różne techniki zabiegowe. Między innymi, stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz produkty zatrzymujące wzrost blizny. Wykonujemy też zabiegi z użyciem lasera Cutera Excel V oraz lasera frakcyjnego mosaic eCO2.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy światowej klasy aparaturą medyczną pochodzącą od najlepszych producentów. W trosce o Państwa bezpieczeństwo stosowane przez nas urządzenia posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

  • Laser frakcyjny Mosaic ec CO2 – wielofunkcyjny system laserowy firmy Lutronic. Służy do usuwania blizn, znamion oraz przebarwień skórnych. Wykazuje znakomite efekty w usuwaniu rozstępów oraz zabiegach odmładzających.
  • Venus Legacy – urządzenie działające w oparciu o wielobiegunowe fale radiowe oraz metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Działa na większych głębokościach skóry, wpływając na lepszy przepływ krwi, spulchnienie i błyszczenie. Znakomicie sprawdza się w walce z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Zabiegi z jego użyciem nie wymagają rekonwalescencji.
  • FRAXEL DUAL – najnowsza wersja laserowego systemu frakcyjnego, łącząca działanie lasera erbowego (1550 nm) oraz lasera tulowego (1927 nm). Światło lasera generuje tysiące mikrouszkodzeń, które indukują procesy naprawy i gojenia skóry. Zabiegi z jego użyciem doskonale sprawdzają się w niwelowaniu zmarszczek, wypełnieniu blizn i rozstępów oraz usuwaniu przebarwień.
  • LASER HOYA CONBIO C6  – system laserowy Nd:YAG Q-switched 1064/532 nm wykorzystywany do skutecznego usuwania tatuaży każdego koloru, zmian pigmentacyjnych i przebarwień posłonecznych. Laser daje również bardzo dobre efekty w terapii podtrzymującej brak przebarwień.
  • VPL Energist Plus – urządzenie wykorzystujące intensywne światło pulsacyjne.Jest skuteczne w leczeniu aktywnych zmian trądzikowych, usuwaniu zmian barwnikowych, leczeniu rumienia oraz blizn. 
  • Laser naczyniowy Cutera Excel V – wysoce skuteczne i bezpieczne urządzenie wykorzystujące dwa zakresy fal oraz system chłodzenia, który minimalizuje uszkodzenie tkanek podczas wykonywania zabiegu. Laser umożliwia wykonanie szeregu zabiegów, m.in. punktowego zamykania naczyń i przebarwień, usuwania żylaków, naczyniaków i przebarwień, korekty nierównej struktury skóry oraz redukcji blizn.
  • Laser aleksandrytowy Arion – urządzenie wyprodukowane przez niemiecką firmę WaveLight. Światło laserowe trwale uszkadza strukturę mieszka włosowego, w rezultacie czego trwale usuwa zbędne owłosienie. System charakteryzuje się precyzyjną długością fali, dzięki czemu zabiegi z jego użyciem są bezpieczne. U pacjentów notowane są mniejsze dolegliwości pozabiegowe niż po użyciu innych urządzeń.
  • Laser Q-Switched – laser Nd:YAG stosowany do usuwania barwnika tatuażu (zarówno ozdobnego, jak i pourazowego). Światło lasera rozbija barwnik na drobne cząstki, które są następnie metabolizowane przez organizm. Zabieg wymaga powtórzeń, a jego efekt zależy od rodzaju, jakości i ilości użytego barwnika. Najlepsze efekty uzyskiwane są podczas usuwania barwnika czarnego.
  • Ultraformer III – urządzenie wykorzystujące energię ultradźwięków, przeznaczone do nieoperacyjnego liftingu twarzy i szyi, a także całego ciała. Efekty zabiegu z jego zastosowaniem są porównywane z liftingiem chirurgicznym. Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound, wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa) powoduje kontrolowane podgrzanie tkanki, której zwiększona aktywność prowadzi do intensywnych procesów regeneracyjnych oraz wytwarzania się nowych włókien kolagenowych. Do uzyskania zadowalających rezultatów wystarczy jeden zabieg. Na pełne efekty należy poczekać kilka miesięcy, a utrzymują się ponad dwa lata.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Medicus Estetic to nowoczesna placówka specjalizująca się w medycynie estetycznej. Jest wyposażona w zaawansowaną technologicznie aparaturę, a jej wnętrza urządzono z myślą o dobrym samopoczuciu i komforcie pacjentów. Kadra medyczna kliniki zapewnia pacjentom nie tylko profesjonalizm, lecz również kameralną, przyjazną atmosferę. W oczekiwaniu na wizytę lub zabiegi mogą zrelaksować się w przytulnej poczekalni.

Dysponujemy systemem udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Między innymi, osoby mający problem z poruszaniem się mogą skorzystać ze specjalnych podjazdów.

Akceptujemy płatności kartą. Prócz tego umożliwiamy pacjentom płatności w systemie ratalnym.

Osiągnięcia i certyfikaty Medicus Estetic Owczarska

Możemy się poszczycić wieloma osiągnięciami, z których najważniejszym jest dla nas dobra opinia i zadowolenie pacjentów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług. W ciągu 20 lat działalności kliniki Medicus Estetic przeprowadziliśmy ponad 15 tysięcy zabiegów. Zaufanie pacjentów stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy, doskonalenia się i rozwoju.