Medicus Estetic Owczarska - cennik

ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
12:00 - 19:00
wtorek
12:00 - 19:00
środa
12:00 - 19:00
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W klinice Medicus Estetic przy ul. Owczarskiej wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług, których celem jest m.in. spłycenie zmarszczek, wyszczuplenie oraz wymodelowanie sylwetki. W leczeniu stosujemy nowoczesne techniki zabiegowe i preparaty renomowanych producentów.

W terapii przeciwzmarszczkowej przeprowadzamy laseroterapię systemem frakcyjnym Mosaic eCO2. Wygładzamy zmarszczki za pomocą toksyny botulinowej (BOTOX, Azallure) oraz wypełniamy je preparatami na bazie kwasu hialuronowego (Restylane, Juvederm). Przy zabiegach odmładzających wykorzystujemy również osocze bogatopłytkowe  (PRP) pozyskane z krwi własnej pacjenta, stąd nazwa procedury – wampirzy lifting.

Osobom pragnącym przywrócić skórze elastyczność i jędrność proponujemy lipotransfer, zabieg polegający na wypełnianiu zwiotczeń tkanką tłuszczową pobraną z miejsc, w których występuje nadmiernie. Metoda przeszczepu tłuszczu skutecznie sprawdza się w redukcji zmarszczek i modelowaniu zwiotczałej skóry. Z jej pomocą można również powiększyć, zrekonstruować oraz dokonać symetryzacji piersi.

Nadmierną ilość tkanki tłuszczowej oraz cellulit niwelujemy przy pomocy lasera radiofrekwencyjnego Venus Legacy. Likwidujemy cellulit również za pomocą TMT System, stanowiącego bezigłową i nieingerencyjną metodę podawania substancji aktywnych przez skórę. TMT System sprawdza się także w zabiegach ujędrniających i odmładzających.

Zajmujemy się leczeniem trądziku za pomocą intensywnego światła (VPL). Stosowane przez nas urządzenie jest wysoce skuteczne w likwidacji przebarwień i rumienia, a także zbędnego owłosienia. Wykonujemy depilację z użyciem lasera aleksandrytowego. Dysponujemy aparaturą do laserowego usuwania blizn (laser frakcyjny i naczyniowy). W walce z bliznami stosujemy kwas hialuronowy oraz preparaty regulujące proces ich wzrostu. Zajmujemy się także leczeniem nadmiernej potliwości.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna