Medicus Studio Stomatologii Estetycznej i Profilaktycznej - cennik

4,0 / 5  - 136 opinii

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medicus Studio Stomatologii Estetycznej i Profilaktycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medicus Studio Stomatologii Estetycznej i Profilaktycznej

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Leczymy zęby bezstresowo i bezboleśnie, wykonując zabiegi w znieczuleniu. Używamy znieczulenia komputerowego The Wand. Przeprowadzamy procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym złożone operacje przygotowujące podłoże pod wszczepy, zajmujemy się implantologią i plastyką zatok. Leczymy również choroby przyzębia.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej. Przeprowadzamy leczenie ubytków, wykonujemy zabiegi odbudowy korony zęba. Zajmujemy się również leczeniem kanałowym (endodoncją). W walce z próchnicą oferujemy bezbolesną, całkowicie nieinwazyjną metodę ozonowania, dzięki której możemy wyleczyć zęba bez konieczności borowania. Przeprowadzamy także  leczenie ortodontyczne.

To zaledwie ułamek naszej oferty. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać dzięki zamieszczonemu poniżej cennikowi: