Medicus Studio Stomatologii Estetycznej i Profilaktycznej - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Leczymy zęby bezstresowo i bezboleśnie, wykonując zabiegi w znieczuleniu. Używamy znieczulenia komputerowego The Wand. Przeprowadzamy procedury z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym złożone operacje przygotowujące podłoże pod wszczepy, zajmujemy się implantologią i plastyką zatok. Leczymy również choroby przyzębia.

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej. Przeprowadzamy leczenie ubytków, wykonujemy zabiegi odbudowy korony zęba. Zajmujemy się również leczeniem kanałowym (endodoncją). W walce z próchnicą oferujemy bezbolesną, całkowicie nieinwazyjną metodę ozonowania, dzięki której możemy wyleczyć zęba bez konieczności borowania. Przeprowadzamy także  leczenie ortodontyczne.

To zaledwie ułamek naszej oferty. Pełen zakres usług mogą Państwo poznać dzięki zamieszczonemu poniżej cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medicus Studio Stomatologii Estetycznej i Profilaktycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska