Medicus Uroda Clinica - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Medicus Uroda Clinica oferuje usługi z pogranicza medycyny przeciwstarzeniowej, chirurgii plastycznej oraz kosmetyki pielęgnacyjnej. Każdy pacjent znajdzie u nas coś dla siebie – również alergicy. Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej, proponujemy pacjentom zabiegi z zastosowaniem dwutlenku węgla, nici liftingujących czy nowoczesnych systemów laserowych i urządzeń hi-tech. Ofertę uzupełniają klasyczne zabiegi estetyczne – toksyna botulinowa, kwas hialuronowy oraz mezoterapia.

Dostrzegamy trend niskiej inwazyjności procedur, dlatego proponujemy Państwu bezkrwawe, bezpieczne i komfortowe zabiegi: lipolizę iniekcyjną, Plasma ARC czy biorewitalizację PRX. Jednocześnie nie zapominamy o osobach, którzy doceniają skuteczność chirurgicznych metod – oferujemy m.in. liposukcję.

Poniżej znajdą Państwo pełną ofertę Medicus Uroda Clinica.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medicus Uroda Clinica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska