Medicusdental

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 14:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
13:00 - 17:00
piątek
8:00 - 14:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Wygląd zewnętrzny Medicusdental Recepcja, poczekalnia Medicusdental Kadra Medicusdental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medicusdental Medicusdental - logo

Informacje ogólne o Medicusdental

W Nowym Targu, stolicy Podhala, w otoczeniu górskiej przyrody, znajduje się klinika Medicusdental, założona przez lek. dent. Justynę Grzywacz, absolwentkę Akademii Medycznej w Poznaniu. Prowadzona przez nią placówka to wysokiej klasy Centrum Stomatologiczne, które od 2000 roku zapewnia pacjentom możliwość zadbania o zdrowy i piękny uśmiech.

Świadczymy kompleksowe usługi z każdej dziedziny stomatologii, łącznie z chirurgią stomatologiczną, ortodoncją oraz protetyką. Od wielu lat współpracujemy z wykwalifikowanymi technikami protetycznymi, których doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty. Ich protezy są wykonane z najlepszych dostępnych na rynku materiałów i są niemal nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Zatrudniamy jedynie doświadczony personel, który poza wysoką jakością usług gwarantuje miłą atmosferę i komfortowe warunki leczenia. W naszej klinice każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, dostosowując procedurę leczenia konkretnie do potrzeb i oczekiwań.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym w postaci m.in. systemu radiowizjografii cyfrowej Soredex-Minray, bezprzewodowego mikrosilnika endodontycznego TRI Auto ZX oraz autoklawu Dac Uniwersal klasy S, który gwarantuje bezpieczeństwo i higienę. Aby leczenie przebiegało bez bólu, stresu i dyskomfortu, wykorzystujemy znieczulenie komputerowe QuickSleeper One.

Dowodem wysokiej jakości naszych usług jest to, iż w 2001 roku zostaliśmy nagrodzeni statuetką Eskulap dla najlepszego lekarza roku woj. małopolskiego. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy także liczne udogodnienia, wśród których jest możliwość rozłożenia opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem, który gwarantuje doskonałe efekty leczenia oraz bezpieczeństwo. Posiadamy m.in.: 

  • Beyond Accelerator – lampa do wybielania zębów, która w połączeniu ze specjalnym żelem bezpiecznie i bezboleśnie rozjaśnia zęby od 5 do nawet 14 odcieni w skali Vita.
  • System radiowizjografii cyfrowej Soredex-Minray – wewnątrzustny aparat RTG, który wytwarza optymalną dawkę promieniowania, bezpieczną dla pacjenta. Urządzenie jest skuteczne i łatwe w obsłudze.
  • Mikronośnik endodontyczny TRI Auto ZX – urządzenie łączy w sobie endometr, mikromotor oraz kątnicę endodontyczną. Gwarantuje wyjątkową dokładność i niezawodność oraz wygodę dla stomatologa.
  • Piaskarka – podstawowe wyposażenie każdego gabinetu stomatologicznego, służące do usuwania osadu i kamienia nazębnego za pomocą strumienia mieszaniny wody i specjalnego proszku.
  • Znieczulenie komputerowe QuickSleeper One – mikroprocesorowy system, który umożliwia szybkie i skuteczne znieczulenie bez skutków ubocznych, takich jak np. drętwienie twarzy. Urządzenie pozwala dostosować ciśnienie oraz ilość znieczulenia odpowiednio do potrzeb pacjenta.
  • Unit Castellini – wygodny fotel stomatologiczny z regulowanym siedzeniem oraz niezbędnym oprzyrządowaniem usprawniającym pracę stomatologa i zapewniającym komfort pacjentowi (spluwaczka, lampa, ssak, itp.).
  • Autoklaw  Dac Universal – sprzęt służący do mycia i sterylizacji narzędzi stomatologicznych. Gwarantuje pacjentowi bezpieczeństwo oraz zwiększa żywotność końcówek stomatologicznych. Skutecznie usuwa nawet bioosad, którego nie jest w stanie wyczyścić mycie ręczne.

Udogodnienia dla pacjentów

Wiemy jakim stresującym przeżyciem, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, jest wizyta u stomatologa, dlatego staramy się zapewnić Państwu jak najlepsze warunki. W trosce o komfort Pacjentów oferujemy m.in.:

  • Indywidualne podejście – naszych pacjentów traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę ich potrzeby i wymagania. Do każdego pacjenta podchodzimy z należytą empatią.
  • Leczenie bez bólu – dzięki wysokiej klasie znieczuleniu komputerowemu jesteśmy w stanie zapewnić praktycznie bezbolesne i bezpieczne leczenie.
  • Leczenie na raty – umożliwiamy naszym pacjentom rozłożenie opłat za zabiegi na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty Medicusdental

Od 2000 roku służymy pomocą w zakresie kompleksowej stomatologii. Naszym największym sukcesem jest zadowolenie pacjentów, którzy polecają nasz gabinet znajomym. Z roku na rok grono osób zainteresowanych naszymi usługami rośnie.

O zaufaniu, jakim darzą nas pacjenci, świadczy fakt, iż nasza stomatolog, Justyna Grzywacz, w 2001 roku otrzymała statuetkę Eskulap – nagrodę dla najlepszego lekarza woj. małopolskiego. Technicy protetyczni, którzy z nami współpracują, nabywali umiejętności na szkoleniach krajowych i zagranicznych, a o ich wysokich umiejętnościach świadczą liczne dyplomy i certyfikaty.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.