Medicusdental - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 14:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
13:00 - 17:00
piątek
8:00 - 14:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Medicusdental dbamy o uzębienie naszych pacjentów holistycznie. Staramy się, aby każda osoba, która zdecydowała się na podjęcie u nas leczenia, opuszczała klinikę z pięknym, zdrowym i białym uśmiechem. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów stomatologicznych.Proponujemy bogaty zakres usług profilaktycznych ze skalingiem, piaskowaniem, fluoryzacją i lakowaniem. W leczeniu zachowawczym stosujemy wysokoestetyczne materiały kompozytowe, wykonujemy również zdjęcia punktowe. Przeprowadzamy profesjonalne leczenie kanałowe. Usuwamy zęby zarówno stałe jak i mleczne.

Oferujemy szeroki wybór uzupełnień protetycznych w postaci koron (porcelanowych, ceramicznych), licówek, różnego rodzaju mostów (na włóknach szklanych-FRC, cyrkonowych, Maryland, klasycznych) oraz protez (acetalowych, nylonowych, Kombo, szkieletowych kombinowanych).

Osobom, które chcą zadbać o estetykę swoich zębów, proponujemy wybielanie za pomocą żelu oraz lampy Beyond Accelerator, która pozwala rozjaśnić zęby nawet o 14 tonów.

Pełną ofertę naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medicusdental jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.