ocena 4.8 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
15:00 - 20:00
wtorek
15:00 - 20:00
środa
15:00 - 20:00
czwartek
15:00 - 20:00
piątek
15:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Recepcja, poczekalnia Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Udogodnienia dla pacjentów Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Recepcja, poczekalnia Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wnętrza, wystrój Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska - logo

Informacje ogólne o Urofem Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej

Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska powstała w 1991 roku. Początkowo w gabinecie przyjmował lekarz ginekolog, z czasem zakres świadczonych przez nas usług znacząco się poszerzył. Od niedawna w ofercie placówki znajdują się także zabiegi fizjoterapeutyczne oraz usługi lekarza neurologa. Na miejscu działa położna środowiskowa ze szkołą rodzenia.

Gabinet ginekologiczny oferuje badania kobietom w wieku przedkoncepcyjnym, pacjentkom w ciąży oraz w wieku menopauzalnym. Zajmujemy się wykonywaniem szeregu badań, między innymi, ultrasonograficznych oraz kardiotokograficznych.

W gabinecie fizjoterapeutycznym Szczotka & Mikuła Body Work przeprowadzamy masaże, zabiegi rehabilitacyjne, a także udzielamy pacjentom porad. Oferujemy również leczenie przeciwbólowe. Zajmujemy się przede wszystkim terapią tkanek miękkich (Anatomy Train) oraz neuromobilizacją według Butlera. Wyróżnia nas to, że jako nieliczni wykonujemy masaże u kobiet ciężarnych, po porodzie oraz u pacjentek po operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych.

W Dietlife Klinice Zdrowego Żywienia zajmujemy się indywidualnym doborem diety. Naszymi pacjentami są głównie przyszłe matki, kobiety w wieku menopauzalnym, a także dotknięte problemem nietrzymania moczu. Oceniamy procentową zawartość tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie. Nasza klinika bierze udział w Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktyki Chorób Krążenia "Teraz Serce".

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska może się poszczycić bogatym wyposażeniem. Założyciel naszej placówki, dr n. med. Przemysław Kądziołka, przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i innowacyjności sprzętów, dlatego też zakupił sprzęt o jak najwyższej jakości. Wśród urządzeń wykorzystywanych w trakcie zabiegów można wymienić, między innymi:

  • Ultrasonograf – aparatura o bardzo wysokiej rozdzielczości, umożliwiająca lepsze i dokładniejsze rozpoznawanie zmian fizjologicznych i odróżnianie ich od zmian patologicznych, które mogą wskazywać na obecność komórek nowotworowych.
  • Aparat KTG (kardiotokograf) – urządzenie, dzięki któremu możemy monitorować dobrostan płodu oraz dokonywać oceny skurczów macicy.

Udogodnienia dla pacjentów

Dbamy o komfort i zadowolenie leczących się u nas pacjentów. Oferujemy kameralną, intymną atmosferę – nasz gabinet mieści się w nowoczesnym, niedawno wykończonym, wolnostojącym domu z ogrodem, w willowej i cichej dzielnicy Poznania. W celu zapewnienia pacjentom wygody i poczucia bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich szereg udogodnień. Wśród nich można wymienić, między innymi:

  • w pełni wyposażony gabinet ginekologiczno-położniczy
  • nowatorski wystrój wnętrz
  • przestronna, duża poczekalnia
  • kącik zabaw dla dzieci
  • kalendarz zapisów dostępny online
  • bezpłatny parking przy budynku

Osiągnięcia i certyfikaty Urofem Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej

Kierujący naszym gabinetem dr n. med. Przemysław Kądziołka to lekarz ginekolog-uroginekolog, który nieustannie się kształci. Wielokrotnie brał udział w szkoleniach i sympozjach w Polsce i za granicą. Jest posiadaczem wielu dyplomów i certyfikatów, które potwierdzają jego kwalifikacje. Do szczególnych zawodowych zainteresowań specjalisty należy uroginekologia oraz leczenie inkontynencji u kobiet. Systematyczne uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach doskonalących w tym zakresie pozwala mu na zgłębianie wiedzy i zapoznawanie się z najnowszymi technikami stosowanymi w terapii.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska