r
4,8 / 5  - 11 ocen »
Recepcja, poczekalnia Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Recepcja, poczekalnia Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Recepcja, poczekalnia Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet konsultacyjny Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Udogodnienia dla pacjentów Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wnętrza, wystrój Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska - logo

Informacje ogólne o Urofem – Estetica Specjalistycznej Praktyce Lekarskiej

Urofem – Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska powstała w 1991 roku. Początkowo w gabinecie przyjmował lekarz ginekolog, z czasem zakres świadczonych przez nas usług znacząco się poszerzył. Od niedawna w ofercie placówki znajdują się także zabiegi fizjoterapeutyczne oraz usługi lekarza neurologa. Na miejscu działa położna środowiskowa ze szkołą rodzenia.

Gabinet ginekologiczny oferuje badania kobietom w wieku przedkoncepcyjnym, pacjentkom w ciąży oraz w wieku menopauzalnym. Zajmujemy się wykonywaniem szeregu badań, między innymi, ultrasonograficznych oraz kardiotokograficznych.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Urofem – Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska może się poszczycić bogatym wyposażeniem. Założyciel naszej placówki, dr n. med. Przemysław Kądziołka, przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i innowacyjności sprzętów, dlatego też zakupił sprzęt o jak najwyższej jakości. Wśród urządzeń wykorzystywanych w trakcie zabiegów można wymienić, między innymi:

  • Ultrasonograf – aparatura o bardzo wysokiej rozdzielczości, umożliwiająca lepsze i dokładniejsze rozpoznawanie zmian fizjologicznych i odróżnianie ich od zmian patologicznych, które mogą wskazywać na obecność komórek nowotworowych.
  • Aparat KTG (kardiotokograf) – urządzenie, dzięki któremu możemy monitorować dobrostan płodu oraz dokonywać oceny skurczów macicy.

Udogodnienia dla pacjentów

Dbamy o komfort i zadowolenie leczących się u nas pacjentów. Oferujemy kameralną, intymną atmosferę – nasz gabinet mieści się w nowoczesnym, niedawno wykończonym, wolnostojącym domu z ogrodem, w willowej i cichej dzielnicy Poznania. W celu zapewnienia pacjentom wygody i poczucia bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich szereg udogodnień. Wśród nich można wymienić, między innymi:

  • w pełni wyposażony gabinet ginekologiczno-położniczy
  • nowatorski wystrój wnętrz
  • przestronna, duża poczekalnia
  • kącik zabaw dla dzieci
  • kalendarz zapisów dostępny online
  • bezpłatny parking przy budynku

Osiągnięcia i certyfikaty Urofem – Estetica Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej

Kierujący naszym gabinetem dr n. med. Przemysław Kądziołka to lekarz ginekolog-uroginekolog, który nieustannie się kształci. Wielokrotnie brał udział w szkoleniach i sympozjach w Polsce i za granicą. Jest posiadaczem wielu dyplomów i certyfikatów, które potwierdzają jego kwalifikacje. Do szczególnych zawodowych zainteresowań specjalisty należy uroginekologia oraz leczenie inkontynencji u kobiet oraz ginekologia estetyczna. Systematyczne uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach doskonalących w tym zakresie pozwala mu na zgłębianie wiedzy i zapoznawanie się z najnowszymi technikami stosowanymi w terapii.