Medikar - cennik

poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W klinice Medikar zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem szeroko pojętych schorzeń układu ruchu. Posiadamy aparaturę diagnostyczną (RTG i USG), która umożliwia diagnostykę obrazową układu kostnego, stawów oraz aparatu więzadłowego. Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie narządów wewnętrznych oraz płuc, a także badania ultrasonograficzne narządów jamy brzusznej, pęcherza i prostaty i USG stawów. Wykonujemy badania z zakresu ultrasonografii dopplerowskiej, wykrywające nieprawidłowości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych i sercu. Przeprowadzamy także podstawową diagnostykę kardiologiczną (EKG). Posiadamy pracownię densytometryczną, w której zajmujemy się wykrywaniem osteoporozy.

Nasza placówka oferuje konsultacje lekarskie w poradni ortopedycznej, gdzie leczymy schorzenia narządu ruchu, urazy i stany po przebytych urazach oraz zabiegach operacyjnych. Nasi ortopedzi zajmują się także leczeniem wad postawy oraz wrodzonych i rozwojowych defektów  stawu biodrowego. Wykonujemy iniekcje dostawowe. Chorych ze schorzeniami układu nerwowego zapraszamy do poradni neurologicznej. Ponadto konsultujemy pacjentów w poradni kardiologicznej, zaś osobom borykającym się z problemami natury psychicznej i emocjonalnej oferujemy wizyty u psychologa i/lub psychoterapeuty.

W poradni rehabilitacyjnej kwalifikujemy pacjentów do leczenia rehabilitacyjnego oraz przeprowadzamy zabiegi pomagające powrócić do pełnej sprawności ruchowej. Zajmujemy się pacjentami w każdym wieku, po przebytych urazach, ze schorzeniami neurologicznymi oraz kardiologicznymi. Oferujemy terapię ruchową, w tym m.in. ćwiczenia indywidualne i w grupach, w odciążeniu oraz na specjalistycznych przyrządach. Proponujemy kinesiotaping oraz masaże (klasyczny, leczniczy oraz sportowy). Zaawansowane zaplecze sprzętowe pozwala nam prowadzić fizykoterapię na najwyższym poziomie. Proponujemy chorym m.in. różne warianty zabiegów z zastosowaniem prądu, ultradźwięki i krioterapię oraz magnetoterapię. Zabiegi rehabilitacyjne realizujemy na terenie naszej placówki oraz w domach pacjentów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Oferty i pakiety pobytowe

Prezentowany cennik Medikar jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska